Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldről magyar webshopról...

Külföldről magyar webshopról hogyan tudnék egyszerűen rendelni, úgy, hogy küldföldre nem szállítanak, csak Magyarország területén. (?)

Figyelt kérdés

Üdv.


Komáromban lakom (Szlovákiában) és szeretnék rendelni egy magyar oldalról, de csak Magyarország területére szállítanak.

Hogyan tudnám legegyszerűbben megoldani, hogy Magyarországra rendelem meg, úgy, hogy nincs ismerősöm Magyarországon.

Nem tudom, de az megoldható, hogy Magyarországra rendelem egy közeli postára és ott átveszem?



Segítségeiteket előre is köszönöm



2022. ápr. 6. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a bolttól függ. Sok helyen tudsz valamilyen automatába rendelni, például FoxPost/Emag/MPL. Megnézed melyik automata van a legközelebb és abba rendeled. Ha postával is szállít a bolt,akkor tudod esetleg postán maradóra kérni, valamelyik közeli postára.

2022. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos automatába nem, de postával tudják küldeni a csomagot.


Csak azzal nem vagyok tisztában, hogy ha postára rendelem akkor a postán kell, hogy legyen postafiókom?

Vgy csak simán a posta címére rendelem a csomagot az én nevemmel?

2022. ápr. 6. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olyan opció, hogy postán maradó csomag. Nem kell hozzá semmi csak a posta címe és úgy kell feladniuk, hogy ne kézbesítsék hanem postán maradjon.
2022. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amennyiben nincs ilyen opció?


Mert csak lakcímet kérnek illetve elérhetőseget, semmi mást.


És ha így adok meg simán csak a posta címét az én nevemmel illetve elérhetősegeimmel, akkor abból lehetnek kellemetlenségek (vagy rosszul tudom?).

2022. ápr. 6. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a kellemetlenség az lehet, hogy nem kapod meg a csomagot. Bolttal kell egyeztetned hátha rugalmasak.
2022. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam.

Sajnos a rugalmasság nem az erősségük.


Akkor marad, hogy postafiókot bérlek, es akkor nem lehet elméletileg gond.

2022. ápr. 6. 20:03
 7/8 BlackSword ***** válasza:
Teljesen feleslegesen bérelnél postafiókot, csomagot nem lehet postafiókra kézbesíteni...
2022. ápr. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezt most ki kell hagynom, nincs ás lehetőség.


Köszönöm szépen a segítséget.

2022. ápr. 7. 06:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!