Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A lezárások miatt felelősségre...

A lezárások miatt felelősségre lehet vonni a politikusokat ?

Figyelt kérdés

[link]



Egy olasz bíróság kimondta: jogellenesek voltak a COVID miatti lezárások


2023. máj. 29. 01:32
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Na haver kezdjük már azzal, hogy linkelgessed már be ide, hogy milyen káros hatásai voltak a lockdownnak emberileg, kapcsolatilag és gazdaságilag és mindjár kiderülne "megérte "-e ! De ha ,ár annyira szopod bezárhatod magad újra!


"Továbbá apró megjegyzés: mindhárom kutató közgazdász. Komolyan, én annyira bírom a közgazdászokat, a világon nincs még egy ilyen csoport, amely annyira pofátlan, hogy gondolkodás nélkül belekontárkodjon más emberek szakterületébe"


Tudod, hogy az egész lezárást, pánikot egy ostobaf. kalap miatt rendelték el aki állitólag lefuttatott egy számitógépes programot ami kimutatta, hogy mindenkimeghal majd az is megbukott!?

2023. máj. 29. 10:57
 22/32 anonim ***** válasza:

"Kit éárdekel az olasz kormány, te melyik bolygón voltál, amikor ez megtörtént? Az egész világon súlyos jogsértés történt!"

Nem. Olaszországban hibáztak az erről szóló rendeletekkel, a többi országra ugyanez nem vonatkozik. Mivel nem a lezárások tényével volt a gond, kizárólag azok rosszul rendelkezésbe vett jogi hátterével az olaszoknál.

2023. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
46%

"Tudod, hogy az egész lezárást, pánikot egy ostobaf. kalap miatt rendelték el aki állitólag lefuttatott egy számitógépes programot ami kimutatta, hogy mindenkimeghal majd az is megbukott!?"


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


És az ilyen emberek szavaznak...


Figyu, én értem, hogy az epidemiológia egy viszonylag nehezen megérthető tudomány, de ha valamihez nem ért az ember, az önmagában full oké! Sok olyan téma van, amihez én sem értek. De én nem pofázok bele olyan dolgokba, amikhez nem értek, és nem terjesztek ostoba konteókat, hanem megpróbálok tájékozódni, a SZAKÉRTŐKTŐL, szakmai folyóiratokból, nem pedig FB csoportokból meg szennylapokbólm

2023. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

#23

Jajaja, a "független" SZAKÉRTŐK véleménye az bizony szent még Németországban is :DDD


Ez esetleg megvolt vagy skippelted?

„...a belügyminisztérium a korlátozások igazolása érdekében nyomást gyakorolt a tudósokra, akik tippeket is adtak arra, hogyan lehet sokkolni a társadalmat.”

Forrás:

[link]

2023. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, 2021-es cikk, a folytatás megvan? Vagy talán ebből sem lett semmi, mert abban semmi különleges nincsen, hogy a szakértők és a politikusok néha-néha együtt dolgoznak a közös ügyeken?
2023. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

25

Bezzeg ilyenkor az elnyomás az nem számit,hogy a tudósokra nyomást gyakoroltak, marha tudományos vagy!


Na itt végeztem a hozzád hasonlókkal!

2023. máj. 29. 12:01
 27/32 A kérdező kommentje:

[link]


"A bezárások „több embert öltek meg, mint a Covid”, mivel június óta 10 ezer többlethalálozást regisztráltak"

2023. máj. 29. 18:57
 28/32 anonim ***** válasza:
Egy szenzációhajhász cikk, ami látványosnak tűnő adatokkal dobálózik, anélkül hogy bármi összefüggest tudna felmutatni köztük. Ha te inkább ilyesminek hiszel mint a tudományos eredményeknek, lelked rajta. Csak ne csodálkozz ha senki nem vesz komolyan.
2023. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

28

Ezt ugyanaz tervezi aki az előző járványt is "megjósolta" bil g%ci!

2023. máj. 29. 19:05
 30/32 anonim ***** válasza:
Az előzőt sem jósolta meg, az is csak utólagosan lett belemagyarázva.
2023. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!