Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A tömegközlekedésen való...

A tömegközlekedésen való ismerkedés valóban zaklatásnak minősül már a nőknél?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Csak akkor ha nemet mond, de te tovább próbálkozol még is. Vagy ha az ismerkedés alatt azt érted, hogy letapizod.
2023. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ameddig tartja a tisztes távolságot (például nem érint meg) és az első elutasítás után felhagy a próbálkozással, addig egyáltalán nem zaklatás.
2023. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Na, ezért kellene megtanulni értelmezni a nem-verbális jelzéseket, kérdező. Az, aki úgy vág neki az "ismerkedésnek", hogy erről lövése sincsen, az kb. elefánt a porcelánboltban.
2023. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2023. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálam igen, mert nem adok jeleket.
2023. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%

Általában igen. A magyar egy nagyoon zárkózott nép, csak arra jó a másik - ha esetleg mégis szóbaáll egy ember a másikkal -, hogy szidhassa a regnló rendszert, a múltat, a világ bármely más országát, a saját szerencsétlenségeit ecsetelje, vagy a "mindenki h*e, de én helikopter vagyok" hozzáállást kell hallgatni, de a TOP 1., amikor azt kell hallgatni, hogy: "Én, egyedül é építettem fel a fél-, ha nem is az egész országot".

Reménytelen ez a nép...

2023. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha a csaj épp zenét hallgat és rád se néz, mégis odamész és pitizel/nyomulsz rá ilyen bétahím pua tanonc dumákkal, akkor ja, zaklatás.
2023. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az attól függ hogyan csinálod. Ha nem vagy tiszteletlen, nem kezded el fogdosni, és elfogadod, ha valaki nemet mond, akkor szerintem nincs vele gond. Engem is volt már, hogy leszólított valaki a metrón, és amikor mondtam, hogy van barátom, akkor nem zaklatott tovább, szóval egyáltalán nem vettem rossz néven. Ha szingli lettem volna, akkor még meg is adtam volna neki a számomat. :D
2023. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Minden kéretlen közeledés annak minősül. Minimum egy szemkontaktus amire a reakció egy mosoly a belépő egy ismerkedési kísérlethez.
2023. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 árokpart ***** válasza:
0%
9-es Ezen egy jót nevettem.
2023. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!