Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha munkaügyi központ kiközveti...

Ha munkaügyi központ kiközvetit közmunkára akkor az önkormányzat mondhassa hogy nem akar alkalmazni?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem találok munkát, 12 helyre adtam be eddig önéletrajzomat és sehonnan se szolnak vissza, és gondolkodtam köztes megoldásként jó lenne közmunka, lenne évem is és több mint 22800 ft ami jár.

De itten önkormányzat mondva csinált ürüggyekkel nem akar alkalmazni pedig lenne hely közmunkán, és ismerősöm mondta menjek be munkaügyi központba és ha ők közvetitenek ki oda akkor kénytelenek felvenni. Ez lenne végülis kérdésem hogy önkormányzat úgy is megtagadhatja hogy alkalmazzon engem?



2023. júl. 1. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:

A MK olyan közmunkára közvetít ki, ami ott van a nyilvántartásában.

Ha nem akar alkalmazni az önkormányzat, akkor fordulj vissza a MK-hoz.

2023. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Ne aggódj, aki dolgozni akar, annak van rá lehetősége. A gyártósorokon szeretettel várnak, és a multikhoz van még céges busz is.
2023. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos gyártósori munka azért nem jó nekem mert ott elég sok minden belélegzel és gyerekkori asztmám volt és volt hogy befulladtam egy gyárba. De nem kifogást próbálok keresni. De már területen próbálkozok,
2023. júl. 1. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Van ám más terület is, ott van például az anyagmozgatás. Vagy ha fiatal vagy, akkor a balatoni büfék vagy esetleg a meki is csak rád vár.


Profession.hu


Keresgélj!

2023. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 árokpart ***** válasza:
Na megjöttek a fórumra a munkamániások, hogy igen ők majd megmutatják, meg ők adóznak, ők a hősök. Szörnyű ez az anitempátia itt Magyrországon, borzalom! Lehet, hogy jobban élünk mint 1989-2010 között, de hatalmas ára lett és közel sem biztos, hogy visszafordítható morális értelemben, sőt biztos, hogy nem.
2023. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 árokpart ***** válasza:
antiempátia
2023. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 árokpart ***** válasza:
90%
Kérdező! Sajnos ezen a fórumon a legtöbb ember cinikus, lenéző és a segítőkészség a 0 a köbön.
2023. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5/7 Fejtsd már ki bővebben, hogy szerinted mi a megfelelő és hasznos válasz a kérdésre, mert mindeddig ezt nem tetted meg, csak okoskodsz elvakultan. Lenyűgöző teljesítmény, bravo.
2023. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán, beikszelik, hogy betelt, vagy beleírják, hogy nem jó a végzettséged az adott munkára. Pár éve sorba álltunk interjúra irodai közmunkára a helyi kormányhivatalba. Volt 2 hely, mi meg min. 20-an ott vártunk, azt hallottuk, hogy másnap is lesz egy ilyen kör.
2023. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak kiközvetitett a munkaügyi de meg se hallgattak önkormányzatnál elvették papirt és elutasitotta és ráirtak nem vagyok együttműködő, de ezért elvehetik pl fht-m? beszéltem ma velük azt mondják majd eldöntik, hiába mondta mi volt...
2023. júl. 6. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!