Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Munkanélküli vagyok, csak...

Munkanélküli vagyok, csak párom dolgozik közhasznú munkában, önkormányzat által kiközvetítve. Pályakezdők vagyunk. A providenten kívül nincs valami pénzügyi segítség vagy támogatás amit megigényelhetnénk?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Önkormányzat szociális osztályon érdeklődj.
2014. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem nőm se volt soha.Én megöllek titeket.
2014. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi a túróról beszélsz?
2014. jan. 11. 23:20
 4/5 anonim válasza:
Jelentkezz be munkanélkülire a körzeti munkaügyi hivatalba és imádkozz ,hogy kapj közmunkát ebben az évben mert akkor havi 48ezred lesz és utána egy évig jogosult vagy a 22.800 ftre vagy kiválthatod 30 nap munkaviszonnyal és utána egyből jogosult vagy a 22ezerre a providentet meg felejtsd el mert azok ha nem fizettek akkor behajtót küldenek rátok.
2014. jan. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Providentben már nyakig vagyunk,késő.De nem küldenek behajtót,ez kamu,szart sem tesznek,évek óta 4 volt gimis évfolyamtársam szülei nem fizették,és csak bahr listára tették őket.Ne hidd h behajtókat küldenek,csak hanta.

Regisztrálva vagyok évekóta,a közmunkámnak vége lett,csak páromat hosszabbították meg,én meg kapom a segélyt,ami megy a providentre.Munka meg luxus,100 öéletrajot küldtem szét és semmi visszajelzés.

2014. jan. 12. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!