Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet elérni, hogy...

Hogyan lehet elérni, hogy lekerüljön az apja nevéről? Apasági nyilatkozat volt csak. Jelenleg hajléktalan alkoholista, 2 hete dolgozik max

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Sose kerul le, jogilag mindig az apja lesz. Legfeljebb annyit tudsz elerni, hogy a gyerektol tavoltartod birosagi papirral. Ettol a kotelessegei megmaradnak, de jogai nem lesznek.
2023. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
És te ennek a sz@rnak szültél gyereket. Akkor hova tetted az eszed?
2023. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2, a kapcsolat elején rendesen dolgozott és nem vedelt..
2023. júl. 2. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmivel lehet ha más lesz a gyámja vagy gondviseloje pl ha lesz masik párod es az vállalja ezt
2023. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 nyilván, véletlen sem lehet hibás a teremtés koronája, szar lehetett neki, hogy el volt tartva és lehetett pénz nála...
2023. júl. 2. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha lemond rola, es lesz új ferjed aki örökbe fogadja.

Vagy ha nagykorú lesz akkor megváltoztathatja

2023. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
5. Igen a nő sose hibás! Mindig csak a férfi. Tudjuk sőt unjuk.
2023. júl. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7, én nem általánosítok, a saját esetemet tudom, hogy itt ki hibás. Azért pedig nem hiszem, hogy nekem kéne elnézést kérni...
2023. júl. 3. 07:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nekem kéne amúgy sem eltartani egy egészséges férfi embert a gyedből, a gyereket is közösen akartuk, nem én erőltettem rá... sőt, nagyon várta. Nyilván jobb nem dolgozni, haverokkal iszogatni, meg azzal d.gni akit épp gondol, csak ez nekem speciel nem tetszett...
2023. júl. 3. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!