Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért tegyek ebben az esetben?

Miért tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tartozik nekem egy nő több mint 2 millió forinttal de papír sajnos nincs róla még egy csomó ertekeim nála vannak. Többek között mobil, tv, és stb.

Hiába kérem tőle tavasz óta hogy adja vissza, nem adja.

Rendőrség azt mondta polgári peres eljaras.

A polgári peres eljárás meg több millióba merül és hosszú idő és nincs rá pénzem

Erőszakkal meg ugye nem kerhetem vissza a nőtől.

Hiába mkndtam neki szépen tegye ki az ajtaja elé. Nem tette meg.

Ha még betorom az ajtaját akkor én leszek a bűnös. Rendőrség meg elutasította a feljelentést mert ők nem foglalkoznak ezzel. Mivel önszántából adtam neki kölcsön nem számít lopásnak. Az hogy. Nem adja vissza az meg polgári ügy. Tehát nincs ötletem.


2023. júl. 6. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Mit tegyek ebben az esetben?

Elirtm a kérdést bocsánat.

2023. júl. 6. 12:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni.
2023. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fsms ***** válasza:

Ha nincs pénzed akkor semmit.


Egyébként jogilag beperelheted, de az gondold végig mit tudsz bizonyítani. Ha lesz pénzed beszélj ügyvéddel hátha van ötlete.

2023. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tény az én szerelmes voltam belé O engem hulyitett. És így gombolt le. Miután terveztük az osszekoltozest mert neki van saját lakása, elvittem oda a dolgaimat, aztán utána mindig lemondta a találkozókat és egyszercsak a telót sem vette fel. Hiába kerestem őt személyesen, azt mondta nem kíváncsi rám ennyi volt a válasza, de a pénzt a kezelésére is lenyúlta tőlem.
2023. júl. 6. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!