Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iskolai gyakorlat miatt lehet...

Iskolai gyakorlat miatt lehet kérni 5 nap fizetés nélküli szabadságot?

Figyelt kérdés
Az iskolai képzésem más területen van, mint a jelenlegi munkaköröm, így sajnos házon belül nincs lehetőségem letudni a gyakorlatot.
2023. júl. 14. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi miatt lehet.
2023. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer olyat mondtak, hogy fizetés nélküli szabit csak akkor adnak, ha már elfogyott a fizetett. Nem tudom, hogy ez az adott munkahely saját szabálya volt, vagy sem, de számolj ezzel a lehetőséggel.
2023. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem munkahely függő, hogy mire adnak mire nem.

De az nekem is logikusnak tűnik, hogy előbb az alap szabikat veszed ki és utána kérsz fizetés nélkülit, miért csinálná bárki fordítva?

Nekem minden évben marad is még szabim, szóval nem szoktam fizetés nélkülit kérni, de tényleg nem vágom miért lenne jó ha előbb azt kérnél miközben még van "rendes" szabid.

2023. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!