Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jàr-e rendkívüli szabadsàg,...

Jàr-e rendkívüli szabadsàg, ha az èlettàrsam èdesanyjànak temetèsère megyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk hàzasok, de van egy közös pici gyerekunk. Ilyen esetben nem jàr a rendkîvüli kèt napos szabadsàg?
2023. aug. 9. 11:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

nem jár, mert nem fér bele a hozzátartozó fogalmába.


mt: hozzátartozó: a házastárs, az egyeneságbeli rokon, az örökbefogadott, a mostoha- és a nevelt gyermek, az örökbefogadó-, a mostoha- és a nevelőszülő és a testvér, az élettárs, az egyeneságbeli rokon házastársa, a házastárs egyeneságbeli rokona és testvére, és a testvér házastársa,

2023. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Hivatalosan nem, mert nem számít hozzátartozódnak , ha nem vagytok házasok.
2023. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
Hivatalosan sajnos nem, de ha van minimális jóérzés a munkahelyben, akkor elengednek. (Azért itt nem arról van szó, hogy a két hete megismert pasim huszonhatodunokatestvére halt meg.)
2023. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%

3!


Két nap szabadságra? Mert az a kérdés. Temetesre nyilván elengedik, de az nem két nap

2023. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
4, nem az a kérdés, elengedik-e. A kérdés, hogy pótszabadság jár-e.
2023. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%

#4

Igen, olvastam a kérdést, mielőtt válaszoltam rá.

2023. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
40%

5!


Értő olvasas?


6!


Akkor megegyszer, a kérdés két nap szabadság kb máról holnapra, nyáron, amikor amúgy is be vannak tervezve a szabadságok: itt nem kell a jó érzéssel próbálkozni

2023. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
21%

#7

Akkor mégegyszer: elolvastam a kérdést. Nem értem mit értetlenkedsz. A betervezett szabik mellett se dől össze a világ egy normális munkahelyen, ha valaki 2 db napot otthon marad.

2023. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%

7, értő olvasás?


Jàr-e rendkívüli szabadsàg...


Nem az érdekli, elengedik-e, világosan kiderül, a kérdés, hogy élettárs szülője után jár-e pótszabi. Menj vissza alsóba.

2023. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

"Hivatalosan sajnos nem, de ha van minimális jóérzés a munkahelyben, akkor elengednek."


"Két nap szabadságra? Mert az a kérdés. Temetesre nyilván elengedik, de az nem két nap"

2023. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!