Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatnak tudnátok segíteni?

Zaklatnak tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ez egy elég hosszú történet, lényegében annyi, Hogy van 1 volt fiú barátom Aki lassan 300 + üzenetet küldött e-mailen keresztül. Egyik másik fenyegető utána szexuális tartalmú. Olyan tartalmak is vannak benne hogy késsel fog eljönni a házhoz és kitépi az ajtót. Vagy pedig agyonver. Egyik este majd pedig két nappal utána megjelent a ház előtt és üvöltetett valami zenét. Mire kiérkeztek a rendőrök addigra elhajtott. Most már nem csak nekem hanem a többi családtagomnak is küldözget üzeneteket. Néhány teljesen értelmetlen mamámnak pedig többször is hangüzenetet küldött. Megtettem a feljelentést viszont amíg az nem indul el addig van valami amit tudnék csinálni vagy pedig tűrnöm kell a hirtelen megjelenéseit és a fenyegető üzeneteit amit nem csak én kapok hanem a családom is?

2023. aug. 13. 20:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Még azt elfelejtettem mondani hogy mikor ez az egész elindult ki kellett hívnom rá a rendőrséget mert elkapta a csuklómat és felpofozott bedrogozva.

Majd pedig még egyszer ugyanis ki lett zárva a teraszra mert erőszakos lett (ameddig kihívtuk a rendőröket) és betörte az üveg ablakot puszta kézzel mikor nyaraltunk. megbántam

Mindezt külföldön.

2023. aug. 13. 20:46
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Önvédelem kitanulása?

Kísérettel közlekedés, másodmagaddal tartózkodsz helyeken?

Átmenetileg elköltözöl egyik ismerőshöz?

Számcsere?

2023. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek mindegyikére gondoltam viszont tudja hogy szeptembertől hol fogok dolgozni.
2023. aug. 13. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Ettől még ezek állnak. Mit fogsz dolgozni? Mennyire telepíthető át a munkahely?

Javaslom, közben gyűjts bizonyítékot...

Bár a legtisztább az önvédelem lenne, mert akkor 1 VS 1 szembe tudnál vele nézni, mert félő. előbb-utóbb szükség lesz rá.

2023. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Paprika spray, személyi riasztó.
2023. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!