Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha minden reggel 0...

Az baj ha minden reggel 0 életkedvvel kelek fel és el vagyok keseredve, ráadásul öngyilkosság ötlete is felmerült bennem amiatt, hogy a szüleim halálra zaklatnak, hogy tanuljak?

Figyelt kérdés
Nem bírom emberek… nagyon nehéz és fel fogom adni
2023. febr. 20. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
2023. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

"Amikor azt hiszed mindennek vége, akkor kezdődik igazán az élet."

Ez több, mint egy mondat, csak jelen pillanatban bármit mondok úgyis lefogod dobni magadról.


Elsősorban fogadd el azt, amiben vagy, ugyanis nem tudod siettetni a dolgok menetét, de ugyanakkor kezd el szervezni az új életedet.

Minden egyes nap közelebb leszel hozzá! Semmilyen

akadály, de még egy tragédia sem tántoríthat el a célodtól.

És ami a legfontosabb, megbízhatsz az emberekben, de csak egy szintig! Te vagy az első! A szülők sem szentek ám.

Az öngyilkossági gondolatról pedig jó lenne lejönni, mert esküszöm, hogy a gondolatoknak teremtő ereje van.

A hetekben volt az, hogy egy gyönyörű, fiatal 25 éves nő vonat elé ugrott. Biztos hallottad, de nem baj ha nem. Ide akarsz jutni te is? Én biztos nem. Lényegtelen, hogy miért pont ezt az esetet emeltem ki a sok öngyilkossági hír közül, de talán ez még engem is megérintett.

Megértem, hogy az emberek nagyrésze komoly depressziós, mert egy iszonyatosan beteg és kegyetlen világban élünk, de vannak dolgok, amikért igenis érdemes élnünk.

Ismerek olyat, aki csak azért él, hogy "basszon", állatias vadbaromnak tartom az ilyet, de legalább nem öli meg magát.

Mások a hivatasukért élnek, ez már egy fokkal jobban tetszik, mint az előző csoport.:)

És vannak akik a lehető legjobb verziójukat teremtik meg önmaguknak.


Te több vagy mint a tested, több vagy, mint a gondolataid, és több vagy, mint az érzéseid!!! Egy ajándék vagy! Hallgass a kritikára, de az ártó, mihaszna bántásokra, sose hallgass! Minden jót kívánok!

2023. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!