Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy tartozhatott valaki...

Hogy tartozhatott valaki /jelzálog/ a Szerencsejáték zrt-nek?

Figyelt kérdés

Lakásvásárlási terv miatt nézegettem az egyik lehetséges lakás tulajdoni lapját. Nagyon elcsodálkoztam, hogy volt/egy már törölt/ bejegyzés a SZERENCSEJÁTÉK ZRT., mint jogosult részére. Egy "Keretbiztosítéki jelzálogjog 2 000 000 FT,azaz kétmillió FT erejéig."


Ez mi lehetett tulajdonképpen? Azt értem, hogy közösköltséggel, meg minden összevissza dologgal megcsúsztak, de hogy halmozhattak fel adósságot a szerencsejáték cég felé?



#jelzálog #szerencsejáték #keretbiztosíték
2023. aug. 14. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Például betéti társaság beltagjaként volt neki lottózója. Egyébként ez nem jelenti azt, hogy tartozott, lehetséges hogy biztosítékként kért a Szerencsejáték Zrt valamilyen fedezetet, amit így oldottak meg az üzlet működtetéséhez szükséges rendelkezésére bocsátott technikai eszközökért és árukért.
2023. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ez lehetett.
2023. aug. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!