Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tóth Gabi rágalmazás/becsülets...

Tóth Gabi rágalmazás/becsületsértés , lehet-e belőle valami ?

Figyelt kérdés

Sziasztok , nagyon kellemetlen , de csak kíváncsiságból megkérdezem itt is.


A mai nap már a 20. Tóth Gabi hírt láttam , aki követi a híreket/hírportálok/médiát az tudja hogy manapság nagyon megy Tóth Gabi válása, engem különösképpen nem zavar egyébként de ez alkalommal az egyik kommentelőnek kifejtettem (véleményem szerint értelmesen) hogy engem baromira irritál és nagyon unalmas már hogy Tóth Gabi folyik a csapból is DE nem használtam egyetlen ocsmány szót se, nem szidalmaztam, nem k*rva anyáztam...stb.


Ő azonnal aztmondta hogy hát Ő Tóth Gabi valamiféle rokona és becsületsértésért feljelent és a nyomozók előtt lesz az arcom, majd mielőtt ki tudtam volna fejteni részletesebben a problémám , az egész poszt törölve lett, a hölgyet nem tudom elérni mert feltételezhetően letiltott , a pontos beszélgetés igy nincsen meg.


A kérdésem az lenne hogy szerintetek ebből tényleg lehet ügy , akár komolyabb fegyház , szabadságvesztés, pénzbírság.


Válaszaitokat előre is köszönöm !



2023. aug. 17. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Dehogyis. Fegyházba a gyilkosok kerülnek.
2023. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Semmi sem lesz! Ne fossal
2023. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Fölösleges ezen agyalni.
2023. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszaitokat. :) Akkor nem látok bele semmit.
2023. aug. 17. 21:42
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy meg, akinek nincs becsülete, annak nem lehet belegázolni.
2023. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Egyébként én sajnálom hogy nem tudtam befejezni amit mondani akartam mert NEM FELTÉTLENÜL Tóth Gabira, sőt nem is feltétlenül vele van a baj hanem önmagában az egész jelenségre céloztam hogy miért kell ilyen fölösleges szarságokkal hogy "kikövették egymást" bombázni folyamatosan .... ember és ??????? Ezer és egy fontosabb hír van úgy gondolom ennél.


Na mindegy, ne menjünk bele , köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)

2023. aug. 18. 06:09
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Közszereplő bírnia kell kritikát.

Ha neki zavar, akkor fogadjon ügyvédet.

2023. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
De nyugi, nem lesz ebből semmi, túl buta ehhezz.
2023. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De ha lesz is belőle valami (ne adj isten) ilyen mint szabadságvesztés csak nem lesz belőle...
2023. aug. 18. 12:21
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak blöffölt.
2023. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!