Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megbízási szerződés nem...

Megbízási szerződés nem teljesítése, lehet ebből problémám?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben jelentkeztem egy állásra, online hirdetésszervező, otthonról kellett volna embereket hívogatni telefonon és rátukmálni, hogy x hirdetőodalra jelentkezzenek.

Nem vettek fel bejelentett állásra, hanem megbízási szerződést kellett aláírni. Úgy volt, hogy 1 rendelés teljesítéséért x pénzt kapok. És ha jól megy, akkor majd felvesznek rendes állásba.

De végül nem foglalkoztam vele, egy darab rendelést sem teljesítettem, pénzt sem kaptam érte. Pár hét múlva meg lett rendes, bejelentett munkám, erről az egész megbízási dolgot meg hagytam a fenébe, meg is feledkeztem róla. A megbízó sem keresett azóta.

Most meg valahogy eszembe jutott és elkezdtem aggódni, hogy ezt így lógva hagytam a levegőbe.



2023. szept. 24. 15:57
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Nem, mivel nem okoztál nekik semmilyen anyagi kárt.
2023. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!