Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mivel fejezhetem ki hálámat...

Mivel fejezhetem ki hálámat az engem műtő sebésznek?

Figyelt kérdés

Tényleg tilos hálapénzt adni? Ha beletenném egy doboz bonbonba, azzal lebukhat?

Vagy nincs szükség pénzre, meg vannak rendesen fizetve már?



2023. okt. 4. 19:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Jobban fexel műtét közben nem mocorogsz és ha benne hagyja a szervezetedben a valamelyik eszközt, nem ugrálsz vissza neki reklamáció miatt!
2023. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Krva vicces vagy, biztos szeretnek érte.


Már megműtött...

2023. okt. 4. 19:53
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
Feküdj kés alá még egyszer, azért + pénzt kap majd
2023. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem, nem szeretnék még egyszer beteg lenni, de köszönöm a jókívánságot.

Feltettem egy kérdést, és úgy gondolom normális stílusban, ugyanilyenben vártam választ is. Erre Te (1-es, 3-as) idejössz ezzel a gyökér stílusoddal. Mennyiből tartana normálisnak lenni? Tényleg ennyire nehéz?

2023. okt. 4. 20:04
 5/26 anonim ***** válasza:
24%

4

Nem kell betegnek lenned, több embert megműtenek már egészségesen!

2023. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Hozz létre egy saját képzőművészeti alkotást, és add neki.
2023. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, furán gondolkodom, de tényleg érdekes, hogy egy nem kikényszerített, elvárt hálát nem tud kifejezni az ember saját szabad akaratából. 9000000 %, hogy megint előkerül itt az ügyeletes flúgos, aki bele fog állni az ötletembe, de nem igazán érdekel!

Talán ha meglepnéd egy kétszemélyes wellnes-hétvégével ajándékba, amelyet két tanúval hitelesítetek átadáskor, hogy nem kényszer hatására adtad oda neki! Tényleg eléggé paradoxon helyzet! Vagy ha van valamilyen vállalkozásod, adsz neki egy névjegykártyát és amikor igénybe veszi az általad adható valamit, akkor egy kicsit másként számoljátok el a munkát! Tényleg, a fene sem tudja, mit lehet tenni úgy, hogy ne is súroljon törvénysértést és még se érezze senki hülyén magát!

2023. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%
A paraszolvencia undorító, erkölcstelen dolog.
2023. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

Tök mindegy, hogy boritékba vagy bonbonba csomagolod, törvényt sértesz. Ha elfogadja akkor ö is. Le lehet bukni vele.

7. A welness ajándéknak ugyanugy a kereskedelmi értéke számit mint a forintnak. Ugyanez a vállakozáson keresztüli ajándék is. Csak az ötleteid több szereplösek igy a lebukás valoszinüsége is nagyobb.

2023. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem vitatom az igazadat, - mint utaltam is arra, hogy nincs (törvényt nem sértő) megoldás! Ám az mégis csak paradoxon,amit leírtam!
2023. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!