Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Orbán milyen alapon nem...

Orbán milyen alapon nem engedte meg a palesztín civilek melletti humánus tüntetést terrorizmusra hivatkozva?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom, hogy nem a hamasz melletti tüntetést. Én nem gondolom, hogy minden palesztín terrorista lenne. Az én értelmezésemben, ami a palesztín népnek a hamasz, az nálunk a narancs. Jah és az orosz elnök a legnagyobb terrorista a világon, akivel a min.elnökünk állandóan bratyizik. Tehát milyen alapon hivatkozik terrorizmus melletti kiállásra ezek után?

2023. okt. 22. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Olyan alapon, hogy már ismeri őket.
2023. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Orbán általában leginkább csak azt tiltja be, amire amúgy sincs igény. Kétlem, h itt Magyarországon, pár elvakult szélsőségest leszámítva bárkinek kedve támadna palesztin zászlókkal felvonulgatni. Így könnyű betiltani, hogy nincs semmi tétje a dolognak. Mondjuk Franciaországban egy Emmanuel Macron már sokkal nagyobb rizikót vállal, mert ott tényleg tömegek akarnak palesztin zászlókkal tüntetni ,és ezeken a tüntetéseken rendszerint megjelennek a 'halált a zsidókra' és ehhez hasonló üvöltözések, és a hamasz éltetői is. Nem igazán látom,h akik a palesztin civilekért tüntetnének hangosan és határozottan kikérnék maguknak,h márpedig ők elhatárolódnak a hamasztól és ezektől a fundamentalistáktól.
2023. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

"Én nem gondolom, hogy minden palesztín terrorista lenne"


Akkor te egy boldog ember vagy, csak sajnos ez nem fog örökre így maradni.

2023. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
A Fidesz a Likud testvérpártja, Izrael itteni pártja gyakorlatilag, az izraeli érdek az első, mindent felülír. Nyilván hülyeség, de megtehetik, és meg is teszik. Ahogy az izraeliek is irthatják a palesztinokat.
2023. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Mindig a kisebb ellenállás felé megy. Mindig a kisebségeket támadja és mossa össze jelen esetben palesztinok=terroristák.

Melegek=pedifilok

2023. okt. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Mert a gazdái - szubjektív okokból - ezt parancsolták neki.
2023. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Mert a civilek között bújtak meg a palesztin vérengző gyilkosok, akik Izraelben ártatlan embereket mészároltak le brutális módon. Anyák hasából vágták ki a gyerekeiket. Gyermekeket fejeztek le!


Most meglapulnak a lakosság között és a legyilkolt embereket és a rokonaikat még ők nevezik gyilkosoknak?!

Egy gaz banda mind, pusztulásra ítélték ezzel a brutálus gyilkosság sorozattal a saját fajtájukat, saját népüket!


Ne is várjanak és nem is szabad védeni ilyen terroristákat!

Ahol ezek mellé áll bárki, az a világ keresztény-zsidó népének a hasonló kiirtását akarja.


Ők a világ minden emberét elpusztítanák, aki nem közéjük tartozik!


Egyszerűbben azt lehet mondani, aki kardot fog, az kard által hal meg. Aki békétlenkedik, az ne várjon mást, válaszként!

2023. okt. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7. Ekkora álszent sz@rt még nem hallottam. Az izraeliek is megéri pénzüket... Ebben a konfliktusban és 75 éve.

Biztos zsidó vagy, mert normális ember nem ír le olyat, hogy minden palesztín terrorista. Idióta

2023. okt. 23. 08:45
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Eddig megvoltak kisebb villongűsokkal, de amit tettek, szerintem azzal a világ normál értékrendű békés embereinél betelt a pihár!


Egyébként római katolikus keresztény családból származom, de nem tartom már a vallásomat.

2023. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. Az bajod, hogy mindent elhiszel. Lehet ám mondani akármit és hazudni is. Én nem láttam képeket, sem videókat lefejezett csecsemőkről. Valószínűleg azért, mert nincs ilyen. Egyébként a net tele lenne vele, úgy, mint a 2. vh-s fotókkal. Ellenben elég sok meggyilkolt palesztín kisgyerekről van videó. Szóval a zsidókat sem kell félteni, nem először hazudnának történelem során.
2023. okt. 23. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!