Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek túlságosan humánus...

Szerintetek túlságosan humánus vagyok e téren?

Figyelt kérdés

Pl itt van ez is:

[link]


A lényeg az, hogy szinte már sajnálom az olyanokat, akik 20évnél többet kapnak, pláne életfogytiglant. Milyen rossz lehet már. Tudom, hogy sokszor meg is érdemelték, de szerintem akkor is durva. Még valamikor én arról álmodok, hogy 20évet kapok meg ilyenek. Kész őrület.



2013. aug. 20. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
És mit szólnál, ha az USA-ban élnél, ahol van halálbüntetés? Aki itt 20 évet kap, az tényleg meg is érdemli, nem kell őket sajnálni.
2013. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Ugye csak trollkodsz?

Ha valaki pl. eltervez egy gyilkosságot, és sokallod a 20 évet?

Kezeltesd magad!

2013. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy kicsit én is így érzem, viszont hozzáteszem, hogy én egy olyan világban élnék szívesen, ahol ember ilyenre nem képes. Megérdemlik azért azt a 20 évet, sőt, még akár többet is...


Szegény kislány. Sajnálom nagyon az áldozatok családját. Még szerencse, hogy nem ment be az apjához, különben neki is annyi lett volna.

2013. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!