Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bíróságra kéne mennem? A fiam...

Bíróságra kéne mennem? A fiam apja nem hagy békén

Figyelt kérdés

a fiam apja nem hagy békén, egyéve elhagytam ami nyilván nagyon rosszul esett neki, de nem ok nélkül hagytam el

a problémám az lenne hogy nem hagy békén, én csak a gyerekkel kapcsolatos dolgokat szeretném vele beszélni de ő mindig írja az összeesküvés elméleteit hogy én őt megcsaltam, hogy én őt kibeszélem a háta mögött meg ilyenek, már nagyon elegem van ebböl

van amikor nem írok neki vissza ezekre, de amikor már elfogy a türelmem akkor reagálok rájuk

mit kéne tennem hogy csak a gyerekkel kapcsolatos dolgokat beszéljük? Bíróságra kéne mennem? a fiam 3 éves, velem él

Tartok tőle hogy bosszúból megpróbálná tőlem elvenni a fiamat, az az egy hátrányom van hogy sajnos jelen pillanatba nincs bejelentett munkám


2023. okt. 30. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:

hozzátenném hogy sajnos a fiam apja egy hazug ember, volt már rendőrségi ügye is

engem is bántott nem egyszer még a gyerekünk születése előtt amikről van képem is

alig "látogatja" a fiát

2023. okt. 30. 20:53
 2/3 MDaniel98 ***** válasza:
91%
Ha elég gykran csinálja zaklatásért feljelentheted.
2023. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ahogy a 2- es írja.


Ha ez rendszeres + egyéb tényállási feltétel, akkor zaklatás.

2023. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!