Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy seggre paskolás is nemi...

Egy seggre paskolás is nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Vagy milyen büntetés jár érte?
2023. nov. 3. 12:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%

Miért fáj az neked ha valakit ez zavar?

Mármint neked ez mennyiben befolyásolja az életed, hogy vannak olyan nők akik nem szeretik ha a kollégák vagy idegen férfiak a fenekére csapnak?

Ha férfiként téged ez zavarna a cégednél te is tehetnél a HR-n ezért bejelentést és a másik féllel elbeszélgetnek a szexuális zaklatás fogalmáról, nem a nemi erőszakról az azért durvább.

Nyilván ha van olyan női ismerősöd akit ez nem zavar, hogy a fenekét csapkodod akkor hidd el mást sem fog érdekelni.

Csak eldöntheti mindenki, hogy mit szeretne vagy mit enged a saját testén.

2023. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%

10

Igen max szexuális zaklatás!

Azért fura, hogy aki erőszaknak irja az eléső 4 válaszoló, fel lett pontozva, pedig hamis az állitása!

2023. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
23%
Nem az. Mi férfiak gyakran csináljuk, ez csak egy huncut jelzés, hogy bejövöl.
2023. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"Egyrészt vegyél vissza a stílusból!"

Az 5. hozzászóló kezdett ilyen stílusban beszélni. Gondoltam akkor ugyanúgy kell vele kommunikálni, mert az ilyen beszélgetésekhez szokott.

Nem a normális válaszolókra vonatkozott az a hozzászólásom.


Amúgy engem nem zavar a paskolás. Csak érdekelne a gyakorlatban ezért mekkora büntetést lehet kapni. Mert elsőre ez elég aprócska dolognak tűnik, de mint kiderült nem az.

2023. nov. 3. 12:50
 15/25 anonim ***** válasza:
58%

Ez igaz, az a hozzászólás sem volt nyerő, na mindegy.


Én azt nem értem, miért osztja az észt jogi kategóriában valaki, akinek fingja sincs róla.

Alapjáraton, ha rácsapnak a seggedre az SZEMÉREMSÉRTÉS (btk 205, 3)), sértetti feljelentés alapján büntetendő és 2 évig terjedő szabadságvesztéssel jár.

Gyakorlatban ezért viszont szerintem még felfüggesztettet sem nagyon adnak, ha az elkövető büntetlen előéletű.

2023. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2023. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
34%
Osztannat hogybizonyítod e??
2023. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%

"Vagy milyen büntetés jár érte?"


Amennyiben a nőstény egyed a tulajdonod képezi arról ugye nincs mit beszélni. Ha nincs tulajdonosa megint semmilyet, ha másnak a tulajdonát képezi akkor meg amit kiszab.

2023. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Nem vadidegen nők. Kollégák, céges buli stb."


Ha nekem céges bulin bármelyik kolléga a seggemet taperolná bármilyen formában, nem jelenteném fel. Viszont kapna akkora pofont, hogy egy hét múlva is pörögne, mint a ringlis. Nem tudom, hogy attól, hogy egy munkahelyen dolgozunk, miért érezné magát bárki felhatalmazva a paskolásra.

2023. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%
#18 Bazd... XDDDDD
2023. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!