Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami nagyon hatásos paskolás...

Valami nagyon hatásos paskolást zsíros bőrre írnátok légyszi? (részletek alul)

Figyelt kérdés

Rendszeresen mosom langyos szappanos vízzel a bőröm. (sosem szárítja ki.)Kipróbáltam már minden gyári cuccot szinte alig használtak. Sminkelni minden nap szoktam de csak egy kis púdert mert annyit muszáj hogy ne úgy nézzek mi mint egy holt kórós..:D tudnátok valami házi pakolást leírni nekem? összetevők..felvitel..mennyi ideig hagyjam fenn stb..? előre is köszi.

14/L


2013. ápr. 15. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kis élesztőt összekeversz tejjel,vagy joghurttal,és fennthagyod 15 percig majd ledörzsölöd
2013. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt sokan szívesen elpaskolnának!
2013. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az első tényleg jó. Én még mézet szoktam tenni bele. Vagy tojássárgáját túróval, mézzel. De zsíros bőrre inkább élesztőset. Csak ne csináld gyakran. És szerintem ne fesd magad még...Ha pattanásod van, lehet kapni patikában is olyan korrektort, ami leszárítja. Az meg, hogy "holtkórosnak" nézel ki saját bevallás szerint...Legyél többet a friss levegőn, mozogj, napozz. nagyon tönkreteszi a bőröd a sok smink.
2013. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.. és a 2. kommentelőnek: Nem tudom mi bajod van, de ha nem tudsz értelmeset írni, ne is gyere ide!! kösz.
2013. ápr. 16. 15:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el figyelmesen a kérdésed, megtudod miért írta a második. Nem bántani akart, csak kötözködik.
2013. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Teljesen értelmeset írtam a kérdésednek megfelelően. Arról meg nem tehetek, hogy olvasni sem tudsz.
2013. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5. kommentelőnek mondanám, hogy tudom, hogy csak kötözködik.

Mellesleg képzeld.. 2. és egyben 6. kommentelő: tudok olvasni..:) de fura, igaz?? csak mondjuk ha nem tudsz kötözködés nélkül válaszolni akkor minek írsz ide?? de akkor nyilván én vagyok a hülye, és légy oly drága és fejtsd ki + elemezd már nekem a te kis mondatodat!! tessék segítek, itt van: "Szerintem itt sokan szívesen elpaskolnának!" -Olvasgasd és fejtsd ki nekem kérlek, hogy megtudjalak érteni...Kösz.

2013. ápr. 16. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Még mindig nem olvastad vissza a saját kérdésed...hogy lehet egy betűtévesztésen ennyit....
2013. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
óóó..istenem most akadj már fenn rajta!! nincs jobb dolgod mint engem boldogítani itt az értelmes bejegyzéseiddel???:'D de most őszintén...már irritálsz!!! menj innen pls és hagyj nyugodni...-.-
2013. ápr. 16. 21:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, annyira hülye vagy, hogy még az se tűnt fel neked, hogy az előző választ nem is én írtam.
2013. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!