Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphat a testvérem könnyű...

Mit kaphat a testvérem könnyű testi sértés miatt?

Figyelt kérdés

Az volt a szitu, hogy vizsgázott vezetésből. Haladt az úton, de a sor megállt előtte, neki meg pont a zebrán sikerült megállnia. Az oktató ekkor hátrafordult és ránézett a vizsgabiztosra. Aki mondta, hogy majd hol álljanak félre. Ez szemétség volt, mert lehet a vizsgabiztos észre sem vette, az oktató meg direkt felhívta rá a figyelmét.

Ezen összeszólalkoztak az oktatóval, a vizsgabiztos meg még ott védte az oktatót, hogy ő akkor is észrevette, ha nem fordul hátra az oktató. Aztán ott anyáztak az oktatóval, és az lett a vége, hogy a tesóm megütötte az oktatót. Utána megkérdezte a vizsgabiztost, hogy "mit nézel, te is kérsz?"

A tesóm kiszállt, izomból bevágta a kocsiajtót és otthagyta őket.

Ez volt múlt héten. Ma meg jött neki az idézés a rendőrségtől, mert az oktató feljelentette könnyű testi sértés miatt. Mit kaphat ezért? A vezetésoktató nem hivatalos személy és nem is közfeladatot ellátó személy.


Azt mondja, hogy hülyeségből ráküldene egy sms-t az oktatóra, hogy "tudom hol laksz, elmegyek hozzád, megerőszakolom a rákos családodat, te kutya" Vicces lenne, ahogy ott mutogatja az sms-t a rendőrségen. Gondolom a btk. nem ismer ilyet, hogy nemi erőszakkal történő fenyegetés.

Tehát mire számíthat ezért? Gondolom csak valami pénzbírság, nem hiszem, hogy letöltendőt kapna.



dec. 4. 17:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#18:17

Senkit se érdekel hogy véletlenül állt meg, mert szabály ellenes. Nem állhatsz meg a zebrán és kész. Pont. Ha látod, hogy forgalmi torlódás miatt nem fogsz átjutni egy kereszteződésen akkor nem hajthatsz be. Ennyire vagytok képben a kreszel, remélem téged is eltiltanak örökre a vezetéstől. Tesódat meg leis csukják. Bár úgyis az én adómból van eltartva, de legalább ott nem közveszélyes.

dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Dolgozzatok ti is annyit mint mi, azt akkor lesz nektek is! Nem irigykedni kell!
dec. 4. 19:25
 13/21 anonim ***** válasza:
Gondolom vegigment rajtad egesz Borsod. Fent vagy rosszlanyokon,mi?
dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nemsokára mész a böribe a tesód után xD kifognak tágítani lol xddd
dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelentéstek már ezt a rasszista senkiházit....
dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%

Luxusautók, mi? Becsületes munkával gondolom, hiszen minden ilyen ismerősöd fogorvos, mérnök, vagy ügyvéd...

Arról meg, hogy "a romák összetartanak", mindig csak azok az esetek jutnak az eszembe, amikor egy apró nézeteltérés miatt már megszúrják vagy agyonverik egymást.

dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"Ma meg jött neki az idézés a rendőrségtől, mert az oktató feljelentette könnyű testi sértés miatt"



Kamuka. Konnyu testi sertes maganvadas tyukper, a birosagtol jon a level, beideznek elozetes meghallgatasra. A rendorseg nem foglalkozik maganvadas ugyekkel. Es feljelenteni sem lehet senkit konnyu testi sertes miatt, mert nem a rendorseg hataskore, a birosagon kell beadni a maganinditvanyt, ami nem feljelentes.



39F incel

dec. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Követem a kérdést, nekem úgy tűnik, eddig megvan minden válaszod.
dec. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
11%

"Te már csak tudod!"



Tudom, mert en is szajbabasztam par embert.....



39F incel

dec. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%

Ha igaz is lenne a sztori, a vizsgáztató is feljelentést tehetett volna, és én megtettem volna. Sőt, közúti veszélyeztetés miatt is feljelentést tehetett volna, ha a forgalomban ütötte meg, nem a leparkolt autóban, akkor még közúti veszélyeztetés is szóba kerülhetett, hisz nem kontrolálta az autót a verekedés ideje alatt.


Az oktatónak nem az a célja, hogy mindenkit áttaszigáljon a vizsgán, cinkoskodjon a béna tanítvánnyal. Miért lenne jó, ha olyan emberek vezethetnek, akik nem ismerik a kreszt?! Akik meg ráadásul pszichologiailag is alkalmatlanok, szerintem végleg el kéne tiltani.


Persze tudjuk, mindig mindenki más a hibás, és ezért még verni is kell. Gratula! Remélem, van már egy felfügesztetje, akkor egyenes úton megy a börtönbe.

dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!