Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számíthat, ha feljelentet...

Mire számíthat, ha feljelentettem könnyű testi sértésért?

Figyelt kérdés

Mentem kocsival egyik este, az exem pedig vhogy mögém került. Nagyon közel jött, folyamatosan a "s.ggemben" jött. Nagyon zavaró volt, ezért leálltam jobbra. Neki van egy bekézelt nője, egy kitartott, nem dolgozik, meg semmi, de ez mellékes. Ahogy leálltam, megállt mögöttem. A nője meg megindult a kocsim felé. Én abban a pillanatban hívtam a 112-t, a díszpécser hölgy egyből felvette. Ahogy elkezdtem vele beszélni, már nyitódott is ki a vezető oldali ajtóm és a csaj nekiállt nekem szidkozódni. Kiszálltam, nekiállt rúgdosni, szóváltásba kerültünk, elkaptam a haját. Mindezt az exem a kocsiból nézte. Egy közös ismerősünk is kiszállt tőlük és mondta fejezzük be. Exem akkor jött oda felszólítani a nőjét hogy üljön be az autóba. Mondtam hova mentek, jönnek a rendőrök, és elmentek.

Szerintem mind a hárman vmit kitalálnak ellenem. Én egyedül voltam. A 112-re beérkezett hívások ugye rögzítésre kerülnek? Mire számíthat a csaj? És én ha ellenem állítottak vmit ami nem fedi a valóságot? Azt mondták a rendőrök a térfigyelőkön végig lehet követni hogy mögöttem jöttek, de ahol történt az incidens ott nem volt kamera. Az előzmény az hogy 3x jött-ment köztünk az exem, de eltelt több mint 3 év és ez a nő nem akad le rólam. Az exemről meg annyit, hogy egy papucs mert irányítja ez a nő, és hagyja magát kihasználni. Totál túlléptem rajta, érzéseim nincsenek felé, de nagyon bánt hogy ezt megengedik maguknak. Köszi annak aki elolvassa és ír.


2023. júl. 5. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
HA kis eszed lett volna, nem állsz meg, ez teljesen értelmetlen ötlet volt.
2023. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azt akartam, hogy húzzanak már el mögülem. Nem erre számítottam.
2023. júl. 5. 20:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Te kezdted a hajtépést?

nem fognak kapni semmit.

2023. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Fú, de felidegesítettem magam ezen. Ilyen primitív k*rvát....

Amúgy nem sok jóra számíthatsz. Ezért semmit nem kap a rongy....nem folyt vér.

2023. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A csaj jött oda és elkezdett rúgdosni. Én meg erre fel kaptam el a hajánál fogva. Amúgy szerintem is max lesz egy ejnye-bejnye. Ezek meg továbbra is nevetnek rajtam... Hogy nekik mindent lehet.
2023. júl. 5. 20:39
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es... Én is ezen a véleményen vagyok, de nem akartam ilyen szavakkal kifejezni magam.
2023. júl. 5. 20:41
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként segítek szétverni.:)
2023. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nincs az aranyból. Én nem vesztem össze senkivel. Véleményem szerint a csaj félti a "pozícióját" és tisztában van vele hogy "többet érek" nála.... Különben ki tartaná el.


8-as, köszi... De ne süllyedjünk le erre a szintre. Persze amúgy értem én. :)

2023. júl. 5. 20:46
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok öntelt, sőt, de ennél a nőnél mindenki többet ér. Lusta, és életében dolgozott fél évet egy szoláriumban és pár hónapot egy Tescoban. Az előző vagy "köztes" pasija egy évig tartotta el és beleunt és otthagyta.
2023. júl. 5. 20:48
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Féltékeny rád, és van is rá oka.:)


Tényleg nem kell verekedni.:) Pedig addig húzná az agyad, hogy direkt bajba kerülj.

2023. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!