Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag megteheti az apa,...

Jogilag megteheti az apa, hogy karácsonykor csak akkor engedi el az anyuka csakádjához a gyerekeket, ha ő is mehet?

Figyelt kérdés

Nem túlzok, ha azt mondom, hogy igazi pszichopata az apa…


Előzmény, hogy anyukát megfenyegette, hogy ha elveszi tőle a gyerekeket, akkor megöli magukat és a gyerekek mennek nevelőszülőkhöz, de ő nem hagyja, hogy a testvérem nevelje őket.

Őszintén szólva rettegek tőle, hogy akármi nem tetszik neki, ő mindenkit megölne szemrebbenés nélkül. Most zajlik a válás és a gyermekelhelyezés, de iszonyú lassan megy minden, az ő malmára hajtva a vizet, mert elidegeníti a gyerekeket a saját anyukájuktól. A nagyobbik gyerek már a feszültség elkerülése érdekében nem is akar az anyukájukkal időt tölteni. Nála elérte a célját :( A kisebbik még ragaszkodna az Anyukájához.


Az a kérdés, hogy van-e valami módja, hogy a gyerekek legalább karácsony másnapján az apa nélkül lehessenek a mi családunknál nyugodt körülmények között?


De nem is az a lényeg, hogy kifejezetten Karácsonykor velünk lehessenek az ő kontrollján kívül, hanem hogy az év többi részében se tudja őket nyomorgatni lelkileg.

😭

Hogy lehet fellépni egy ilyen emberrel szemben? Van rá mód, hogy egy profi pszichológus vizsgálja meg őket?

A rendőrség nem tesz semmit bizonyíték híján, meg amíg nem folyik vér…

a gyámügyes is fél az embertől.

Az egész történet úgy beteg, ahogy van.


dec. 7. 06:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
52%

Ne írjátok privátot köszi.

Az én sztorim annyi, hogy súlyos baleset ért, és amíg kórházban voltam, addig anyuka öszejött a munkahelyén a csöves biztonsági őrrel.

Miközben otthon lábadoztam a kórházból kikerülve, ápolásra szorulva, anyuka lebukott és másnap a gyermekemmel ismeretlen helyre távozott.

Mikor hívtam anyukát, hogy mi a fa sz?

Közölte velem hogy nem beszél velem, majd tarzan is közölte velem, hogy meg leszek ölve ha nem fogadom el a szitut és most már övé a nő és övé a gyerekem.


Ezek után az ifjú párt súlyos autóbaleset érte. 4 végtagi törések. Arccsont repedés orr törés, ujjak eltörlése.

Majd a szüleiket és testvéreket is balesetek érték. Törések, kórházi kezelések. Pech... Balsors.. Ki tudja?


És ezek után döntött úgy anyuci, hogy lemond a felügyeleti jogról.

Szóval a kérdésben szereplő édesapa szerintem szolídan és visszafogottan reagált arra, hogy a nője a családja pusztulására tört.

dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!