Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Várható, hogy a ciszneműeknek...

Várható, hogy a ciszneműeknek majd kárpótlást kell fizetni az LGBTQ+ közösség tagjainsk a sok évszázados elnyomás miatt?

Figyelt kérdés
dec. 12. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Amennyiben továbbra is a balliberálisok kezében lesz az EU.
dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Csak azoknak aki naponta tesznek fel erről kérdést gyk-n. Én kezdenék spórolni a helyedben.
dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Az azért megvan, hogy a transzneműeket leszámítva az lgbtq közösség tagjai is ciszneműek?
dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Na, akkor kivándorolnék az Antarktiszra.

A pingvinek értelmesebb társaság lehetnek, mint akik ilyeneket kitalálnak.

dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
A "ciszneműeknek" nem tudom (hirtelen azt sem tudom, az milyen kitalált marhaság), de a normális embereknek hamarosan igen.
dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell pénzbeli kompenzáció. De a jogegyenlőség bevezetése után minden országban illene egy hivatalos állami bocsánatkérés az elnyomásért.
dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, elkerülhetetlen a kárpotlás. Remélem a magyar kormánynak, annyít kell majd fizetnie, hogy még a rohadt stadionokat is el kell adniuk.
dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A kárpótlásuk az lesz, hogy az ilyen ostoba kérdezőket megrakhatják a Józsinénik mint üzbégparaszt a szénáskordét :D
dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!