Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valós levél lehet az amikor a...

Valós levél lehet az amikor a rendőrség küld a saját e-mail címedre egy olyan rendőrségi levelet,amin az Interpol logója is fenn van,fejlécbe összehivast irtak,név megszólítás nincs,egyszer magázódnak a végén tegezodve,hogyjogi eljárás alá kerül vki?

Figyelt kérdés
dec. 18. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
dec. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap kaptam egyet a " német rendőrségtől ", vagy valami ilyesmitől, nem tudok németül, de azért pirossal ott volt benne hogy valami szexuális dolog, aztán azt azért bedobtam a fordítóba, kiderült, hogy papíron nőkkel kereskedem, sebaj még hivatásoshoz sem járok, de azért megtudtam valamit most is.


Mondjuk az benne a fura, hogy látszólag nem volt benne semmi link vagy ilyesmi, se melléklet.:D

dec. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
legjobb, amikor a rendőrség bitcoinszámlára kér egy kis befizetést, hogy eltekintsenek attól mennyire perverz állat vagy :)
dec. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!