Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kirúghatnak azért, mert...

Kirúghatnak azért, mert dolgoztam ahelyett, hogy részegen fetrengtem?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa a kérdés , de most ez történik :)


Történt, hogy csapatépítőt szerveztek olyan kreatív feladattal, hogy egész napos kocsmázás, táncikálás. Kötelezővé tették munkaidőben.

Engem ez totál nem érdekelt, se nem iszok se nem táncolok..felesleges időelb*szás.

Természetesen mindenki taccs részeg volt.

Én ehelyett bementem dolgozni, szeretem a munkám,szívesebben csinálom mint a jópofizást.


Most meg a hr-es fenyeget hogy valszeg emiatt felmondanak nekem...


Vicc... Munkaügyibíróság nem fogadná el érvnek a részemről hogy munkaidőben dolgoztam és nem ittam? Nonsense...



dec. 26. 00:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
24 szavazat
1 2
 1/12 Hintalow ***** válasza:
71%
"You must be fun at parties"
dec. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

"Én ehelyett bementem dolgozni, szeretem a munkám,szívesebben csinálom mint a jópofizást."


Majd a következő helyen élvezheted... ameddig nem lesz csapatépítő és onnan is kirúgnak

dec. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Hiába törölteted a válaszomat, nemcsak, hogy kirúghatnak, de ki is fognak. Nyilván nem azért, mert munkaidőben dolgoztál, hanem azért, mert nem vagy képes beilleszkedni a csapatba, és kulturáltan, másokat nem megsértve reagálni.
dec. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem túl hihető. Milyen munkahely szervezne kocsmázást csapatépítés címen?
dec. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen kirúghatnak.
dec. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Azt honnan veszed, hogy mindenki taccs részeg volt, és csak az ivászatról szólt az egész, ha ott sem voltál? Örülj, ha egy kirúgással megúszod azt, hogy becsületsértő kijelentéseket tettél a munkatársaidra, meg a céget is rossz színben tűnteted fel.
dec. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon bárkit, bármikor, bármiért kirúghatnak. Itt a dolgozó embernek két joga van: robotolni és kussolni.
dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:
89%

Nálunk az a hivatalos hr kiadvány, hogyha nem kívánsz résztvenni ilyeneken (évi 1) akkor szabi.


Senki nem fogja elhinni, hogy te dolgoztál egyedül az üres irodában, ez amúgy jogos is.


Én soha nem iszom ilyeneken, valamint 16:00kor már a kocsiban ülök, a munkaidőn túliakra pedig nem megyek el. Ezzel nem lehet mit kezdeni

dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Még mindig várom a választ, hogy milyen munkahely ez. Mert ha ott csapatépítés címén kocsmázni kell, akkor már küldöm is az önéletrajzomat. :)
dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem gondolom, h csak emiatt kirúgnának. Valszeg amúgy sem tudsz beilleszkedni a csapatba és ez egy amolyan utolsó csepp volt. Jogilag nyilván kikezdhető lenne, de hidd el nem akarsz egy olyan helyen dolgozni, ami ellen pert nyertél.
dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!