Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek ebben az esetben...

Tehetek ebben az esetben feljelentést?

Figyelt kérdés
Egy szerettem belépett Grabovoj szektájába, folyamatosan olyanokat mond hogy nem létezik a halál, fel tud támasztani akárkit a titkos tanokkal illetve hogy a madarak is dematerizálják magukat és azért tudnak repülni, örök élet, mágikus számok meg fene tudja mi. Pedig egy nagyon művelt, sok diplomás mérnökember. Minden titkos tant megvesz tőle jó drágán. Egy kis Telegram csoportjuk van a hazai követőinek mert ott lehet intézni minden illegális dolgot, nem ellenőrzött. A csávót elitélték 11 évre mikor több tucat gyászoló családot átvert azzal hogy párszázezer forintnyi összegért feltámasztja a halott szeretteiket, de sajnos 8 év után szabadult. Elvileg ez már csoportos bűntett kategória, hiszen olyan dologra is bíztatják a híveiket, tehát olyan komolyan vennék mint pl egy mafia vagy egyéb bűnszervezeti ügyet. Lehet baja belőle ha ezt a Telegram csoportját megmutatom a rendőrségnek?

dec. 26. 03:12
A kérdező szavazást indított:
Fel lehet jelenteni,de semmit nem érek vele el
Fel lehet jelenteni, ő áldozat lesz, a vezéreket lecsukják
Fel lehet jelenteni, de ő is kapni fog amiért tag
A rendőrök kinevetnek majd amíg nem csinál ámokfutást
4 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Tehetsz, itt a csalás tényállása esélyes.
dec. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Aki tanult, egyetemen végzett, hogy tud ilyen dolgokban hinni, nem értem.
dec. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hol lehet ebbe belépni? Én is szeretnék titkos tanokat.
dec. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha milliós fizud van mint neki, simán meg tudod venni te is a tanokat. Én most féláron átküldöm neked ha szeretnéd az övét!
dec. 26. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a koma egy praktizáló háziorvos ma Magyarországon.


Ezek után mit vársz ettől az országtól?

dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5, és te a kérdezőtől mit vársz a #4 után? :(
dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudomásom szerint ez nem szekta, a tudásanyag pedig nem titkos. Grigorij Grabovoj gondolatait megismerheted, ha megvásárolod és elolvasod a könyveit. Utána pedig eldöntheted, hogy elhiszed-e az abban leírtakat. A feltámadás gondolata nem új, hiszen a Biblia is ír erről.
ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!