Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi esélyem van a gyermekel...

Mennyi esélyem van a gyermekelhelyezési pernél?

Figyelt kérdés

Mekkora esélyem van, ha a gyermekelhelyezési pernél annyi hátrányom van hogy nincs munkahelyem? Minden más megvan, rendezett körülmények között élünk, van miből eltartani a 3 éves fiamat, tisztességesen nevelem, mindenben ő az első

Ha beteg én vagyok vele mindig, apuka ritkán viszi el magához.

Csakmert nincs munkám elperelheti tőlem a fiamat??


dec. 26. 21:24
 1/5 DK-s ***** válasza:
28%
Ő indította meg, vagy te akarod?
dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Igen és mivel nincs munkád, sikerülni is fog neki. Ezért mindent kövess el, hogy legyen munkád, hivatalos, bejelentett.
dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kólauborkával ***** válasza:
82%
Persze, ilyenkor megkérdezik, hogy ha nincs bejelentett legális kereseted, akkor mégis miböl tartod el. (Engem nem érdekel, de a bírót fogja).
dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DK-s ***** válasza:
44%

És meg is érkeztek az idealista laikusok. XD


A bírót qrvára nem fogja érdekelni a jövedelmi viszonyod, mivel a gyermek NEVELÉSE szempontjából irreleváns, nem tartozik a tárgyhoz. Nem a gyermek-eltartás a per tárgya, hanem a gyermek-NEVELÉS.


Most pedig következhet majd a két előttem "szóló", akik a saját elképzeléseik alapján próbálják majd megmagyarázni, hogy miért van köze a gyereknevelésnek az anyagi helyzetedhez. XD


Van köze, csak nem a bíróság előtt.



Ha ő indította a pert, akkor érveket kellett felhoznia veled szemben. Az anyagi indok még mindig irreleváns, a bíró ignorálni fogja. Jó kérdés, hogy tud -e mást is felhozni ellened, ami a gyermek értelmi-érzelmi fejlődésére lehet negatív hatású?


Ha nem, akkor nyertél. Mert hiába hogy ő indította, a gyermek elhelyezésének a kérdésében döntés fog születni. Ha azt hiszi hogy abban a kérdésben fog dönteni a bíróság, hogy a gyerek nála kerülhet -e elhelyezésre, akkor qrva nagyot tévedett. Ha nem nála lesz, akkor nálad, mert a gyermek elhelyezése a per tárgya.


Saját tapasztalataim alapján ki merem jelenteni, hogy Magyarországon a legritkább esetben kerül az apához, ha az anya magának szeretné.

dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 3 éves gyerek esetében teljesen hétköznapi dolog hogy az anya nem dolgozik és otthon van a kicsivel.
dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!