Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa vagyok egy gyermekelhelyez...

Apa vagyok egy gyermekelhelyezés közepén! A kisfiam 3.5éves! Most fog a közeljövőben lenni a családpszihológiai vizsgálat! 10hónapja tart ez a rémálom. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Karácsony elött feljelentett kiskorú veszélyesztetése(kiskorú megrontása)alaptalan vádjával! Rémálom volt! Gyerek könyörgött kapaszkodott autó kilincsébe hogy apával akar menni!! De nem vihettem! :( 43 napig. Mindent megtettem, hogy minél elöbb kiderüljön az igazság az ártatlanságom! Az igazságügyi orvosszakértő határozottan állítja hogy nem történt semmi a gyerekkel, sem erkölcsi sem szellemi sem érzelmi veszélyeztetést nem élt át általam!3szor küldte rám rendőrőket, hogy pici rossz körülmények között van stb. Mindhárom alkalommal leírták, hogy pici jól van, jó helyen, szereti apját. Orvosszakértő kérdésére is azt válaszolta, apukáját jobban szereti, mert kedvesebb vagyok vele és mindig rá figyelek. Mellesleg bem tudta bevinni szakértő mert belém kapaszkodott a pici :( Szörnyő de minden áron el akar tőle szakítani! Kérdésem az lenne ezek után a dolgok után a családpstihológiai vizsgálaton mekkora eséllyel indulok? Ha neadj Isten elvesztem, mindent rajtam vasalnak be? Nem iszok, nem cigizek. Dolgozom. Gyerekkel nagyon jó a kapcsolatom! Ez tőbb hivatalaos papíron is le van írva (gyámügy, járör jegyzőkönyv és rendőrségi igazságügyi szakértő) a gyár ahol dolgozom mindenki mellettem áll, ismernek és tudják mindent Megadok a gyermekemnek! Mekkorák az esélyeim? Mert szerintem a hamis vádjaival a gyereket ő veszélyeztette,hogy ne lehetett azzal akihez kötődik!
2015. máj. 14. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Így ahogy elolvastam szerintem egyértelmű h te fogod megnyerni. És nagyon szurkolok neked! Látni h jó apa vagy :)
2015. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
A családpszichológiai vizsgálaton valódi szakértők vannak, akik nagyon jól meg tudják állapítani ki alkalmasabb a gyereknevelésre. Ezért nem kell aggódnod. Bárhogy is döntenek, biztos, hogy a gyerek érdekét nézik. Én is voltam ilyenen, egyáltalán nem kellemetlen a gyereknek sem, ne idegeskedj miatta. Sajnos ez egy hosszú procedúra, nekünk egy évig tartott, de nagyon körültekintően és jól döntenek és ez a lényeg.
2015. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem lesz esélyed.
2015. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
30éves vagyok és beleőszültem ebbe a helyzetbe. Hogy egykor akit szerettem feljelent olyannal, hogy a gyerekemmel szexuális játékokat játszom! A gyerek könyörgött telefonba apa Gyere értem erre egyszer csak ezt hallom pipipipip ....karácsony a gyerekem nélkül! Senkinek nem kívánom! Egy válásnál arra kellene legjobban odafigyelni hogy a gyerek ne sérüljön, minél kevesebbet érezzen belőle! Nem tudom felfogni! Minden este csak fekszem a szobába és fiam mosolyát látom! Ahogy megölel l, ahogy megpuszil! Nem tudom ezt Meddig lehet bírni! Fiam szereti anyját is, de azzal, hogy engem jogtalanul el akar szakítani tőle, ezért én azt gondolom én alakalmasabb szülő vagyok! Én nem akarom elszakítani tőle, hanem a legjobbat akarom neki! Nem akarom azt hogy felsírjon Mégegyszer éjjel és megkérdezze apa nem zárnak börtönbe? Nem értem! Minek? Miért? Hiszek Istenben és a fiam nyugodt jövőjében!
2015. máj. 14. 21:15
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Megpróbálják a gyermek érdekét nézni, de legtöbbször egy ilyen korú gyermeknél az anyai nevelést preferálják. Hacsak az anya alkalmatlan lenne a gyermeknevelésre, akkor kapja meg az apa.Tárgyilagosan: alkalmatlannak tartod a feleségedet erre a feladatra? Az egy dolog, hogy veled harcban áll, de jó anyja a gyermeknek? És te képes vagy megadni a RENDSZERES, 24 órás felelősséget a gyermekednek? Mert ezt nézik elsősorban a döntésnél. Kinél biztosított a nyugodt légkör.
2015. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok,hogy megkaphasd a kicsit! Sztem ennyi papir ami szamodra pozitiv,csak segithet! Mellesleg ragalmazasert jol feljelentém anyucit!!!
2015. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, minden feladatot el tudok látni! Az anyja is ellátja, de szerintem találnak nála pszihés bajt! Nem találja magát a világba... A gyerek reinkarnáció, nem a mi gyerekünk, Jehova tanuihoz járkál, szellemekről olvas stb... És a folyamatos ellenemhangolás!
2015. máj. 14. 21:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Most nálad van a gyerek vagy nála ?
2015. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lesz esélyed, de ha megnyered a pert, utána én a helyedben polgári pert indítanék hamis vád címével, mert az ugyanis bűncselekmény...
2015. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Biztos láttad a Kramer kontra Kramer filmet - milyen óriási kihívás egy férfinak, ha egyedül marad egy gyermekkel, s olyan dolgokat is meg kell oldania, amire korábban nem is gondolt. Akik a pszichológiai vizsgálatokat végzik azok szakemberek, s rejtett, mellékesnek tűnő jelekből is vonnak le következtetéseket. Írd össze azokat a tényeket, amelyek oda vezettek, hogy megszakítottátok az életközösséget, és ha beteg a voltfeleséged, akkor nem kérdéses a dolog.
2015. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!