Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi esélyem van nekem "...

Árpi335 kérdése:

Mennyi esélyem van nekem " apának " hogy a gyerekem hozzám kerüljön?

Figyelt kérdés

Gyermekelhelyezési pert indítottam mert azt szeretném hogy hozzám kerüljön a gyerekem.

Az anyuka elég " idegbeteg " életét él bulizni jár jó hogy ellátja a gyereket de akkor is hogy hagyhat otthon egy kisgyereket?



2015. jan. 30. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
a facebookjarol mar most mentsd le a bulizos kepeket hogy meglegyenek neked :)
2015. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi idős a gyerek, és kivel szeretne élni, kihez ragaszkodik legjobban? Ha hozzád, mert te vagy az életében, aki a biztonságot nyújtja, tudsz róla anyagilag gondoskodni megfelelően, otthont teremteni a számára, a munkád mellett vele lenni eleget, vagy felügyeletet biztosítani számára, akkor van esélyed. Főleg, ha bizonyíthatóan az anyja olyan életet él, ami nem összeegyeztethető egy gyerek nevelésével.
2015. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha harcolsz érte akkor 50% az esélyed. Csak azok mondják hogy 0%, akik semmit sem tesznek.
2015. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Másfél éves az anyját is meg engem is egyformán szeret.

Igaz csak esténként voltam vele a munkám miatt de akkor is mindent megtettem érte.


Tudok biztosítani neki mindent saját lakással rendelkezem.

2015. jan. 30. 20:23
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha több kötődésetek van a gyerekkel egymáshoz, mint az anyukájával neki, akkor sok esélyed van.

Egyébként miért nem vigyázol rá Te, amikor egyedül van? Le lehet ezt szervezni.

2015. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok mindennap vele lenni mert kB 180km-re vagyok tőle.

Itt nem is a távolsággal van gond hanem azzal hogy nem engedik hogy lássam. :(

2015. jan. 30. 20:29
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Mindenképp kell egy bombajó ügyvéd és minél több bizonyíték, hogy a gyereknek jobb helye lenne nálad. Bármit írnak itt, az anyák előnyt élveznek, különösen ilyen kicsi gyermek esetében.

Azért mielőtt bármit teszel, próbáld meg hideg fejjel, lehetőleg objektíven átgondolni (akár tanácsot kérni olyanoktól, akik érzelmileg nem érintettek és ismernek mindkettőtöket), tényleg az-e a jobb megoldás a saját gyerekednek, hogy nálad éljen, estig bébiszitter gondjára bízva, és az anyját csak kéthetente lássa.

2015. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
2015. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

6:

Miért nem engedik?

2015. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kőszívű azt is megengedném hogy mindennap vagy mindenmásnap lássa. Csak velem lehessen a gyerekem és én neveljem.
2015. jan. 30. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!