Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jótállás olyan ágy után...

Jótállás olyan ágy után hogyan érvényesíthető, amely rendkívül nehéz cemicalia szagot áraszt? 8 napja vettem.

Figyelt kérdés

Szóltam es írtam is panasz emailt. Semmi reakcio.

Vigyem vissza en az ágyat, hogy szagolják ők?



jan. 6. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az év első hetében nagyon sok helyen nem dolgoznak, valószínűleg még el sem olvasták az üzeneteidet.

Én elsősorban az üzletnek és a gyártónak is jelezném írásban a kellemetlen vegyszerszagot, megkérdezném, hogy ez mennyire normális az adott terméknél, okozhat-e egészségkárosodást, illetve mikorra várható, hogy meg fog szűnni, valamint feltétlenül megírnám azt is, hogy jelen állapotában a terméket nem tudom használni.

Ha a jövő hét elején sem kapsz választ, akkor keresd őket telefonon de inkább személyesen és mindenképpen vetess fel írásos jegyzőkönyvet a panaszodról.

jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívott a butorbolt tulajdonosa, hogy megadja a ragasztó nevét ( amelynek még mindig nem tudom az összetételét. Felajánlotta, hogy lakásomra jon megszaholni az ágyat, de nyomatékosította, hogy nem tudja visszavenni.Meg nem tudom használni.Nyitott ablaknál alszom.
jan. 15. 03:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!