Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gadázdasági ügyben lesz vajon...

Gadázdasági ügyben lesz vajon bírósági eljárás? Mivel számoljak? Gázsprével lefújtam egy agresszív személyt, aki a szomszédom. Kilettem hozva vádlottnak, mivel hogy lefújtam, ő meg "csak" üldözött, agyonveréssel fenyegetett és szétrugta a kapumat.

Figyelt kérdés

jan. 8. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
De ugye tudod, hogy a szomszéd meg garázdaságot követett el és az 2 év börtön de ha kirívó a dolog akkor három és nem lehet belőle engedni.
jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, melyik esemény mikor, milyen sorrendben történt. Ha "ki lettél hozva" vádlottnak, vélhetően te sem vagy egy ma született bárány, még ha a félig elmesélt történeteiddel itt azt a látszatot akarod kelteni, akkor se.
jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A rendőrség alapos gyanút közölt, gyanúsítotti kihallgatás volt?
jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kerítésügyben mentem oda az utcán, majd behívott, hogy mutassam meg mit akarok.

Végig udvarias voltam, itt mi értelme lenne hazudoznom?

Egyébként egy robosztus testalkatú személyről van szó, aki éppen a nála dolgozó rabszolgáját felügyelte. Ezzel mindent elmondtam.

Rövidesen bent az udvarán már el is kezdődött a fenyegetőzés, mire én végül szószerint kiszaladtam a nagykapun, ő meg már nyitotta is ki utánam.

Mire én hátranéztem és reflexből lefújtam.

Hozzátartozik még az is, hogy egy közismerten agresszív és notórius csendháborító az illető.

Minden szavam igaz, mi értelme itt hazudozni?

A rendőrök gyakorlatilag engem hibáztattak, hogy miért volt nálam gázspré és miért mentem be?

Odakellet volna tartani az arcomat, hogy tessék ideüssél more? Vagy telepatikus úton közölnöm vele a mondandómat?

Ezeket már megszólítani sem lehet?

Semmi rosszat nem vétettem, végig diplomatikus voltam mégis én szívok.

Ja, és a csicskatartó, "megcsapkodó" nagyúr mentőt hívott magára mert akkora volt kín.

Nonszensz...

jan. 8. 15:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, volt gyanúsítotti kihallgatás.
jan. 8. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:
A rabszolga ügyében indult valami? Talán a rabszolgatartás fordíthat a dolgokon. Ez ügyben tettek föl kérdéseket? Milyen jellegű a csicskatartás? Sajnos a csacska- és rabszolgatartás ügyében a társadalom is bűnös, főleg 1990 óta (általános lakhatási fasizmus, szegénység), de ettől még a rabszolgatartó sincs rendben. Volt valami, amiben tehetetlenkedtek vagy eleve tabuként kezeltek az eljárás során?
jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
(Bocsánat, elgépeltem, ,,csicskatartás''-t akartam, véletlenül gépeltem el a-val, a téma komoly, végső soron az általános lakhatási fasizmus áll mögötte, ami sajna 1990 óta kissé tabu téma, de ettől még komoly témakör)
jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tipikus csicskatartásról van szó, inkább egyfajta kihasználás.

Lecsúszott, alkoholista nincstelen magyarokkal dolgoztat a portáján elég rendszeresen.

Ezúttal is éppen egy alkesz börtöntölték kubikolt nála, képzelem micsoda napszámért.

De amikor a folyosón a yardon odament hozzá a rendőr tanúügyben esküszöm, hogy úgy hallottam , "a rabszolgaként" emlegette a tanúját.

jan. 8. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom panasszal éltél a gyanúsítás ellen, részletezted hogy miért. Ha igen akkor a panaszodban előadottakat a rendőrségnek részletesen ki kell vizsgálnia.

Ha nem éltél panasszal, az kb. beismerés.

jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A kérdésre panasszal éltem a gyanúsítás ellen.

Remélem úgy lesz az ügy kezelve, mert rettentő laikus dolgokat tapasztaltam.

jan. 8. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!