Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felelősségre vonható a gyártó,...

Felelősségre vonható a gyártó, ha nem jelzi, hogy a sertés tepertőkrém tele van kemény, kavics szerű dolgal, amit a csomagoláson nem jeleznek? Kitört az őrlőfogam.

Figyelt kérdés
Pennyben vettem a "fokhagymás sertés tepertőkrém"-et, tele van kemény szarokkal.

jan. 10. 01:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kavics szerű dologgal
jan. 10. 01:06
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Sztem a tepertonek a boros resze tukegett, es nem daraltak le megfeleloen.

Annyit tudsz vele tenni, hogy megmelegited, attol folyekonyszeruve valik, es kikanalazod az aljarol a ruskot.

A fogad jogi oldalahoz sajnos nem ertek.

jan. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném.

Ha nem bent felejtettek valamit (pl. konyakmeggyben a meggymagot), akkor hivatkozhatnak arra, hogy ez természetes része ennek az ételnek. Akkor persze el lehet kezdeni vitatkozni, hogy miért nevezik krémnek azt, amiben kemény kis "kavicsok" vannak. Hát, egy jó ügyvéddel esetleg ebbe bele tudsz kapaszkodni.

jan. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát jó lenne tudni, mi is ez, ha a disznó része, akkor aligha. Amúgy egy egészséges fog aligha törik ki egy kis töpörtyűtől.
jan. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jan. 10. 03:31
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Éhes lettem a kép láttán :D

Amúgy a Dárdás az finom, jó szokott lenni, én még nem találkoztam ilyen "hibás" termékükkel. (Mondjuk ez semmit nem jelent.)

jan. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok, nincs semmi gond a fogammal. #6: akkor te szerencsés vagy, vagy én vagyok peches.
jan. 10. 04:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem.
jan. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még ha lehetne is, én ilyenért biztos nem kezdenék bele egy jogi procedúrába.
jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A tepertő bőrét is beledarálták, valószínűleg. Nem hinném, hogy ezt jelezni kellene. Ha csináltál már tepertőt, vagy legalább vásároltál, biztos volt már benne bőr.

Ha kavics lett volna benne, azzal már nyilván meg lehetne próbálni kezdeni valamit.

Azért, ha gondolod, írj nekik egy e-mailt, hátha jól reagálnak, mit lehet tudni.

jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!