Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tepertős pogácsát készítek,...

Tepertős pogácsát készítek, azért mert csípős a tepertőkrém lehet nem jön fel annyira?

Figyelt kérdés
Még nem jártunk így, de most az egyik bolti tepertőkrém csípős, gondoltam nem baj annyira nem erős az. De mikor pihentetések közben nyújtom akkor folyik ki a krém meg nem igazán lett több a tészta kelesztéskor sem. Hólyagos, meg minden rugalmas is. Csak nem olyan mint szokott.
2014. jún. 22. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is meg szoktam borsozni elég jól, de ilyent még nem tapasztaltam. Szerintem más lehet a baj, de reménykedj, hogy azért sülés közben feljön és réteges is lesz.
2014. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már alakulok, a 3. nyújtásra lecsitult, lehet sok volt bele a krém, most sül szép rétegesnek tűnik.
2014. jún. 22. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden jó, ha jó a vége :))Amen :)
2014. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!