Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vélemények a Lidl-ben kapható...

Vélemények a Lidl-ben kapható kacsa tepertőkrémről?

Figyelt kérdés
Gondoltuk megkóstoljuk a Pikok kacsa tepertőkrémet, és mikor a legutóbb akcióban volt vettünk egy dobozzal. Két ízben kapható: csípős, és csemege. A csípőset fogtuk ki. Nagyon finom, ugyanakkor sós. Más is észrevette, vagy csak mi érezzük sósnak? Én meg tudom enni "magában", a viszont családtagok lilahagymával eszik, így csökkentik a sós ízt. Aki kóstolta már a másik fajtát, a csemege ízű tepertőkrémet, milyennek találja?
2018. júl. 14. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk venni. Nagyon finom. Szüleim maguknak a csípőset veszik. Én nem szeretem a csípőset, úgy, hogy én a csemegét eszem. Nekem, nekünk nem sós. Pont jó, a mi ízlésünknek. Lilahagymával is nagyon finom. :)
2018. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk venni, nekünk is sós magában de mi lilahagymával, paradicsommal kápia paprikával esszük.

Csemege is finom mindig van itthon valamelyikből.

2018. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!