Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy rendőr lelőtte a kutyát,...

Egy rendőr lelőtte a kutyát, mert a kutya rátámadt meg más emberekre is, utána miért kér bocsánatot a rendőr a nőtől,ahelyett, hogy letartóztatná?

jan. 12. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Talán mert emberséges és érti, hogy ettől még a nő elvesztette a kutyáját és épp ő volt aki megölte?
jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1

Értem, de akkor az összes bűnözőtől is elnézést lehetne kérni ezzel az erővel!

Amúgy a nő nem kért bocsánatot,amikor a kutyája embereket megtámadott!

jan. 12. 09:15
 3/16 A kérdező kommentje:
A rendőr szerintem nem járt el helyesen! Azonnal le kellett volna bilincselni a nőt!
jan. 12. 09:17
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, a gazdája simán kontrollálni tudta volna a saját kutyáját, de ez a hulladék mindenféle empátiát, érzelmet, emberséget, hozzáértést mellőzve inkább lőtt.

Amerikai rendőr.

jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

"Értem, de akkor az összes bűnözőtől is elnézést lehetne kérni ezzel az erővel"

Mert miért is?

jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 4.-es a kutya támadott, itt már semmi vissza hívás nem használt volna. A gazda, a nő sem gondolta, hogy a kutya támadni fog. Szeretem a kutyákat, de a rendőrnek itt nem volt választása, a kutya ráadásul alattomosan, hátulról támadott.
jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként a kutya miért volt szabadon, miért nem volt a boxba bezárva? A rendőr amikor bement a nőhöz, a kutya már akkor próbálkozott a támadással. És ha nem rendőr megy be, hanem pl. futár? És ha a futárt megharapja, ráadásul nagy testű Staffordshire?
jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A kutya olyan mint egy Fegyver.Én fegyvertartási engedélyhez kötném, oktatás lenne, nem tarthatna az összes jöttment!

És ha egy kutya szabadon van olyan, mintha a fegyvered elmenne sétálni magától ilyenkor meg kell büntetni a gazdát. A fegyvertartásnak vannak szabályai!


Itt egy 10 éves gyereket öl meg a kutya:


https://www.youtube.com/watch?v=HUJkcVT63F4


Ki kért bocsánatot érte, mennyit ér a bocsánat?

jan. 12. 09:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert egy nyámnyila páva.
jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"A kutya olyan mint egy Fegyver."

Hát nem. A kutya egy élőlény.

jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!