Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy rendőr lelőtte a kutyát,...

Egy rendőr lelőtte a kutyát, mert a kutya rátámadt meg más emberekre is, utána miért kér bocsánatot a rendőr a nőtől,ahelyett, hogy letartóztatná?

jan. 12. 09:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert hanem az állatvédők, meg a netes megmondóemberek szétszedik, amiért potenciálisan megmentett egy életet. Ez a mai világ. Te teszed a jót, s téged bűntetnek érte.


Az a kutya, aki a gazdája mellett simán nekitámad egy felnőttnek, simán arrébb megy 50 méterrel (mivel simán megteheti, teljesen el van engedve), s az autók közt széttép egy gyereket, ha olyanja van.


Az senkit se érdekel, hogy a gazda felelőssége a telken belül tartani azt a neveletlen, közveszelyes dögöt, akibe mások egy cuki kutyát látnak. A lényeg, hogy mára már sajnos a kutyák s a többi állat többre van tarva, mint az emberek.

jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A rendőr hibázott. Miért nem tartoztatták le a kutyát ?

A rendőr nem lőhet le bárkit bármikor kedve szerint.

jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A Kérdésnél linkelt kutyával kapcsolatban kiderült pár dolog egy hozzászóló irt



Körülbelül néhány évvel ezelőtt volt egy agresszív pitbull a környékemen, amely mindenkit zaklatott és üldözött a környéken. Senki sem mehetett végig azon az utcán anélkül, hogy ne zaklatná ez a pitbull. Többször hívták az állatvédőket ennél az állatnál, mégsem tettek semmit. Azt mondták, hogy ez soha nem harapott meg senkit, így soha nem volt olyan valós probléma, ami szerintem teljesen felháborító. Mondtam mindenkinek a környéken, hogy egy nap ez a kutya előbb-utóbb megharap valakit, és íme, a kutya megtámadt egy 13 éves lányt. Megharapta a karját, a lábát és az arcát, és egész életére maradandó hegek vannak a testén. Az apa annyira dühös volt, hogy egy vadászpuskát sétált az utcán, alacsonyan, és íme, a kutya kijött és megpróbálta megtámadni, de higgy nekem, megvárta, hogy az a ki*aszott kutya odajön hozzá. Többször lelőtte a kutyát azzal a vadászpuskával, és megölte. Tudtad, hogy a ki*aszott őrült tulajdonosok megpróbálták beperelni, amiért megölte ezt a kutyát? ennek a srácnak most nem csak rajtuk van per, hanem az állatvédelmi és a város ellen is. A környékünkről minden hír volt. De a rúgó az, hogy annak a kutyának voltak kölykei, és most felnőnek, és ugyanolyan agressziót mutatnak, mint a megölt pitbull. Ne feledje, ezek a kutyák nincsenek pórázon. Szóval ezek után elkezdtem azon gondolkodni, hogy valami nagyon nem stimmel itt, hogyan tudták ezek az emberek ezt folytatni és megúszni?



Kicsit kutattam, és íme, a család rokonságban állt egy városi tisztviselővel, valószínűleg ezért nem történt semmi. Ezért a srác nem csak őket, hanem a várost is beperelte. Ez a per még mindig folyamatban van, de tényleg úgy gondolom, hogy túl sokáig tart a bíróság előtt. Ez az egész egy káosz, és a kutyák már elég nagyok, és ugyanazt csinálják, mint a másik pitbull. Azt hiszem, valaki nagyon rosszat fog tenni ezekkel az emberekkel és a kutyáikkal, de most éppen elköltözünk erről a környékről. Ez egyszerűen irreális, ami ezzel a helyzettel történt. De még csak körülbelül 2 hónap, és eltűnök. Nagyon boldog leszek, mert ez egy rémálom volt. Más szomszédok is elköltöztek az egész kudarc óta. Én vagyok az egyik utolsó szomszéd ezen a környéken, aki szemtanúja volt ennek. Alig várom, hogy megszabaduljak erről

jan. 12. 23:25
 14/16 anonim ***** válasza:
Az durva, hogy nálunk hamarabb tíltják be, az ártalmatlan petárdákat a kutyák miatt, mint az életveszélyes kutyákat.
jan. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ilyesmi amikor egy pitbull egy gyereket szét akar tepni

https://www.youtube.com/watch?v=ZpxnuKuTtFk

jan. 13. 03:51
 16/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a gazdi részéről gyilkossági kisérlet és le kellene ültetni ugyanúgy mintha ő csinálta volna!
jan. 13. 03:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!