Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Állítólag pár éve könnyítettek...

Állítólag pár éve könnyítettek a jogos önvédelmen a saját ingatlant tekintően. Ergo ha valaki az engedélyem nélkül behatol az ingatlanomba, akkor azt megölhetem? Ez eddig szép és jó, de hogy bizonyítom be, hogy nem én engedtem be?

Figyelt kérdés

jan. 16. 17:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fogod, agyonlövöd, a kezébe nyomsz a halott betörő úrnak egy kést a konyhából, kihivod a yardot és annyi. Máris fegyverrel jött...
jan. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es!Ha valaki megijed nem gondolkodik a támadás mértékén. Néztem ilyent a tv-ben. Az viseli a kockázatot aki éjjel betöri az ajtót, evidens hogy nem kérdezek, hanem támadok. Ha ajtót nyitok idegennek az más tészta, nyílván várom vagy ismerem kategória.
jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!