Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bírósági per alatt kifizethete...

Bírósági per alatt kifizethetem a per összeget, ha mégsem akarok újabb tárgyalásra menni?

Figyelt kérdés

#tárgyalásnélkül


Sziasztok!


Egy BKV bírsággal kapcsolatban állok perben a Bkk-val.


Ma volt a perfelvétel. 2 hét múlva lesz a következő tárgyalás de 3 csaladtagomat is beidèzték tanúnak stb.. arra jutottam hogy nem kell nekem ez a hercehurca, “benyelem” a 100.000Ftos összeget amit követelnek, csak legyen már vége és hagyjanak békén.


Mi ennek a menete? Megkereshetem privatban a bkkt, hogy rendeznem? Esetleg a bíróságnak írjak levelet? Vagy ezt, csak és kizárólag a következő tárgyaláson vethetem fel. (Nem szívesen mennèk el mégegyszer a mai nap untig elég volt, veszélyeztetett terhesként.)


jan. 18. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

... a 100.000 Ft-os költséget, amit követelnek, meg emellett az állam a perköltséget, a BKK perrel kapcsolatosan felmerült költségeit...


Nem biztos, hogy ebből olcsón jössz ki.

jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elméletileg ebben a perköltség és minden benne van. Lényeg hogy van rá mód és lehetőség?
jan. 18. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a másik fél beleegyezik, akkor esetleg, ha nem, akkor ez van
jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért ne egyezne bele? Hisz erről szól a per, ez neki is jó. Kérdés hogy megkereshetem-e bíróságon kívül a tárgyalási időpont előtt? És rendezhetem-e, és írnánk a bíróságnak hogy rekesszék be a tárgyalást.
jan. 18. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elindult a per, akkor bíróságon kívül nem lehet megegyezni, arról lekéstél
jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!