Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 6 db cannabis növény soknak...

6 db cannabis növény soknak számít?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömtől ennyit foglaltak le a rendőrök..

Ő aztmondja csak saját felhasználásra termesztette..


Ennyi növényből lehetséges kereskedelmi mennyiséget is termeszteni?



#fű #marijuana #Canabbis
jan. 28. 09:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
1et sem lehet birtokolni, és felhasználni sem. Tartása, fogyasztása Magyarországon illegális.
jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Illegalis szoval mindegy mennyit termeszt es hogy sajat vagy pedig eladasra kinalja azokat
jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
1 is börtönt ér, ha olyan fajta aminek olyan a thc tartalma
jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt tudom h illegális, nem is az érdekel igazából h mennyit kaphat érte, hanem


Mennyi hozamot hozhat ennyi növény? Tehát teremhet annyit h saját magának elég ill másoknak is elad belőle?

jan. 28. 09:31
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Az nem olyan sok, valaki felnyomta vagy honnan tudták meg a rendőrök?
jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerintem felnyomták igen
jan. 28. 09:42
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Mivel illegális így egy sem kevés....
jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
5-6 növényről már simán lejön annyi, hogy jusson belőle a haveroknak is. Nyilván az több dologtól függ, hogy pontosan mennyi, pl milyen fajta a növény, kinti/benti stb.. Azt majd a bíróság dolga lesz megállapítani, hogy ez pontosan milyen bűncselekménynek minősül, de ilyen mennyiségnél már kétlem, hogy megússza felfüggesztettel.
jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Pechje van, 5 növény a csekély mennyiség plafonja. A Nemzeti Szakértői és Kutató Központ weboldalán (a rendőrség a szakértői vizsgálatokat végzi) az ezzel kapcsolatos tájékoztatás.

[link]

jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez csekély mennyiségnek számít, -általában 5 tőig az eltereléssel is megúszható, csak tipp, de ennek 2 évig terjedő szabadságvesztés a tétele, amennyiben valóban saját fogyasztásra szánta, és nincs ez ellen valami bizonyíték, stb.

Ha más sara nem volt, akkor szerintem 2 év felfüggesztettel is megúszhatja....de nem értek hozzá, csak kb-ra mondom.

jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!