Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szoltok ehhez a cikkhez?...

Mit szoltok ehhez a cikkhez? A canabis tényleg gyogyíthatja a depresziot? Illetve a gyogyszer gyárak érdeke tényleg hogy ne terjedjen eza csoda növény?

Figyelt kérdés
röviden magamrol,25 éves koromban kiderult, hogy paranoid skizofrén vagyok és elkezdtek belém nyomkodni injekciokat amivel ugyan kordában tudják tartania betegséget de mégis azt érzem,hogy nem vagyok önmagam viszont amikor elszivok egy spanglit akkor másnap azt érzem tőle teljesen mint ha önmagam lennék és teljesen a minimálisra csökentia tuneteimet jobban azt érzem a spanglitol h önmagam vagyok. Aznap mikor elszivom viszont nagyon r osszul vagyok a thc től azt nem szeretem,mit javasoltok? Probálkozzak alternatí kanabiszolajjal?

2022. szept. 7. 16:41
 1/5 A kérdező kommentje:
2022. szept. 7. 16:41
 2/5 Kólauborkával ***** válasza:
50%

Én nem állítom, hogy rád nincs ilyen hatással, de ismerősömnek öröklött hajlama volt a te betegségedre és a spangli úgy előhozta mint az állat. Már nem is tud gyógyszerek nélkül meglenni.

Nem is tiltanám én egyébként, viszont biztosan senkit sem bíztatnék a fogyasztására, tudtommal a pszichológusok jó része is ezt utálja a legjobban, mert nem általánosak a tünetek, mint pl.: heroinnál meg a szintetikus drogoknál, hanem elég vegyesek.

Van akire hathat pozitívan, de a határozott és tapasztalati úton szerzett véleményem az, hogy rendkívül lassítja a tanulási folyamatokat, viszont baromi gyorsan felejtesz tőle, tehát az élet egy elég fontos területén rontja a képességeket.

2022. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a cbd füvet. Internetről legálisan tudsz rendelni. A thc tartalma 0,2-0,3% úgyhogy nem leszel tőle rosszul. Skizofréniás embernek nem javasolt a nagydózisú thc mert “triggeli” a skizofréniát, újra és újra ráerősíthet a téveszmékre.
2022. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A cannabis tényleg gyógyítja a depressziót, de te nem depressziós vagy hanem skizofrén. A skizofréniát viszont nem gyógyítja, sőt ront a meglévő állapoton. Ami az egyik embernek orvosság az a másiknak méreg és ami másiknak orvosság az az egyiknek méreg. Mindent gyógyító csodaszerek meg nincsenek.
2022. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Skizofrén embernek semmilyen drog nem ajánlott! De amikor a füvet kevered más anyaggal csodálkozol hogy rosszul vagy? Még az alkohol sem jó együtt a fűvel. "Para a fűtől" általában olyan ember terjeszti akinek halvány gőze sincs, csak nyomja a demagóg f@szságait. Semmilyen gyógyszer(drog) nem jó ha túlzásba viszik.
2022. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!