Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van itt köztetek olyan aki...

Van itt köztetek olyan aki ügyvédként dolgozik?

Figyelt kérdés

febr. 1. 23:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
45%

#10: Csak egy nüansz: a kérdést eleve a Tudományok kategóriában tették fel.


És semmi "belekötés" nem volt.

Egy általános kérdés-válasz fórumon elvárt, hogy konkrét kérdést tegyél fel. Ha nem ezt teszed, akkor vállalod a konzekvenciákat.

febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, aki ajanlotta a jogiforumot, vannak ott valoban kedves(ebb) emberek, akik tanacsot adnak, de sokuk az innen megy oda meg onnan ide. Ne szamits sok jora.
febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Kit bombázok nem konkrét kérdést megfogalmazó üzenetekkel?senkit sem.

A linket pedíg ahogy már legalább 2-szer is írtam korábban használtam is, csak nem mindenki úgy születik, hogy ezeknek a létezéséről tud ezért is próbálkoztam először itt.


"nem konkrét kérdést - a jogi eset kifejtését - tettél fel, hanem "társat kerestél".


Konkrét kérdést tettem fel akkor is akárhogy akarod megmásítani a jelentését.

Az előbb azt írtad érthető is hogy itt nem akarom boncolgatni akkor most miért ezen vagy mégis csak fennakadva még mindíg?

Nem győzöm hangsúlyozni már megértette mit szeretnék nem tudom te miért nem vagy rá képes.

Ez a társkeresés szó egyszerűen nem megfelelő ide, ilyet jogi pályán nem használ senki.

Én nem személyeskedtem, a te válaszod implikálta azt, hogy félreérthető legyen a helyzet.

Konkrét kérdést tettem fel.Ez az ami tény.De olvasd el a többi hosszászólót is aztán meglátod, hogy ők is így gondolják.

De engem aztán nem érdekel látom reménytelen eset vagy aki már csak akkor se enged amikor már tudja, hogy nincs igaza szóval azt hiszel amit akarsz nekem aztán mindegy...

febr. 16. 19:55
 14/27 A kérdező kommentje:

10-es köszi szépen a segítséget és a tippet.

Egyébként ez az, itt olyan emberek vannak, hogy az valami siralmas mintha egész nap azt lesnék, hogy kibe lehet belekötni.Rohadtul unatkozhatnak nem mondom...

febr. 16. 20:00
 15/27 A kérdező kommentje:

11 miről beszélsz?nem tudományok kategóriában van a kérdés hanem:politika->törvények,jog.

Há ha ez nekem nem kötekedés kategória akkor nemtudom mi az...

Nem elvárt, huszadjára írom millió hasonló kérdés van az oldalon és mindegyik fent is marad ha akkora gond lenne már rég leszedték volna az összeset max az lenne a konzekvencia, nem pedíg az, hogy hülyeségeket írtok amik még csak nem is igazak.

febr. 16. 20:05
 16/27 A kérdező kommentje:
12 hát ez sajnos elég szomorú.Nemtudom ezeknek miért jó valaki olyannal szórakozni akinek amúgy is valószínűleg gondja van és segítségre van szüksége.Empátia és intelligencia hiánya mindenesetre megmutatkozik, főleg hogy egyik szavukkal ütik a másikat.
febr. 16. 20:07
 17/27 anonim ***** válasza:

"Kit bombázok nem konkrét kérdést megfogalmazó üzenetekkel?senkit sem."

Most is azt teszed.


"Konkrét kérdést tettem fel akkor is akárhogy akarod megmásítani a jelentését."

Nem konkrét kérdést tettél fel - tehát a jogi ügy leírását - hanem egyfajta "társkeresést".


"Konkrét kérdést tettem fel."

Nem, nem tettél fel konkrét kérdést.


"Én nem személyeskedtem"

Újfent idézem:

"ez rólad árul el sokat"

de továbbra is tetézed:

"Empátia és intelligencia hiánya mindenesetre megmutatkozik"

újabb argumentum ad hominem érvelési hiba.


"miről beszélsz?nem tudományok kategóriában van a kérdés "

Olvasd el még egyszer figyelmesen: "a kérdést eleve a Tudományok kategóriában tették fel" - múlt idő.

febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Milyen üzenetekkel? Kinek üzenek?

Semmi értelme annak amit írsz.

Ez egy konkrét kérdés hogy van-e itt olyan aki ügyvéd és ennyi.Millió kérdés is csak ennyiből áll.

Rohadtul nem kötelességem ecsetelni vadidegen emberek előtt mi volt a probléma.

Továbbra sem társkereső hiába írod.

De konkrét kérdést tettem fel.Fogadd el és kész.A kérdés után még magyarázatot írni egy lehetőség csak, viszont ha a fölötte lévő mezőbe nem írsz ki semmit na akkor nem engedi ki a kérdésed, mert a konkrét kérdés helye ott van.

Ez nem érvelési hiba meg személyeskedés.

Azok alapján amit írogatsz ezt

bárki megmondja, ez egy tény.

Fogadd meg a saját tanácsod ésOlvasd el te mégegyszer figyelmesen mert oda van írva, hogy politika->>törvények jog a kérdés kategóriája.milyen tudományokról beszélsz?

febr. 16. 20:34
 19/27 anonim ***** válasza:

"Milyen üzenetekkel? Kinek üzenek?"

Nem tudom hogy kinek, de üzensz.


"Ez egy konkrét kérdés hogy van-e itt olyan aki ügyvéd és ennyi."

Ez egy "társkeresés" - nem konkrét jogi kérdés.


"Továbbra sem társkereső hiába írod."

Igen, ez a fórum nem "társkereső". De te ezt tetted.


"De konkrét kérdést tettem fel."

Nem.


"Ez nem érvelési hiba meg személyeskedés."

De. Újfent idézem, maradjon itt örök mementóként:

"Empátia és intelligencia hiánya mindenesetre megmutatkozik"

febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nincs kedvem folytatni tovább ezt az értelmetlen vitát, mert tényleg az eleje óta ugyan azt írod.Tekintsd úgy hogy ez a kérdés nem is lézezik aztán lendűlj túl rajta, mert tényleg a válaszaid értelmetlenek és nem építik az ember tudását ahogy azt ezen az oldalon kellene
febr. 16. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!