Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van itt köztetek olyan aki...

Van itt köztetek olyan aki ügyvédként dolgozik?

Figyelt kérdés

febr. 1. 23:06
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"Nem tudom hogy kinek, de üzensz"

Ember, minden oké? 😂


Továbbra sem társkeresés ez egy konkrét jogi kérdés, a konkrét jogi kérdés boncolgatása az után jött volna neki.

10-szer leírtam már miért nem ezt tettem de mindegy...

De konkrét kérdést tettem fel hiába ellenkezel.

Az igazság az nem személyeskedés

febr. 16. 20:44
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
kerdezo torold ki ezt a kerdest a kerdeseid kozul, nem normalisak akik a torveny/jog kategoriaba jarnak. Fogalmam sincs miert, de ahogy irtam itt vannak a legalja emberek. En sem irok ide soha pont emiatt, szedjek egymast szet.
febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Továbbra sem társkeresés ez egy konkrét jogi kérdés,"

De "társkeresés" - egy ügyvédet keresel - nem konkrét jogi kérdés - adott jogi helyzetbe kerültél (teszem azt, lakást adtál ki valakinek és nem fizeti a lakbért; válásban vagy és gyermekelhelyezési pert fontolgatsz) és abban kérsz jogi segítséget.


"10-szer leírtam már miért nem ezt tettem de mindegy..."

Nem írtad le 10-szer, de mindegy.

Alapvetően elfogadható, hogy nem akarsz minden információt megadni, de körül is írhattad volna azt, kitalált dolgokkal helyettesítve a konkrét helyeket/személyeket, stb... - nincs új a Nap alatt, hasonló jogi esetek vannak.


"De konkrét kérdést tettem fel hiába ellenkezel."

Hol van a konkrét kérdés, a jogi eset? Sehol.


"Az igazság az nem személyeskedés"

Az igazság bizonyított. Ez nem az, puszta személyeskedés.

febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Ügyvéd keresés az nem társkeresés.

A jogi kérdés neki megy.

De leírtam már 10-szer minimum, de mindegy.

Hidd ez ezt nem lehetett volna, hadd tudjam már jobbab ha lehetett volna úgy csinálom eleve én is úgy akartam de nem volt lehetséges.

A konkrét kérdés ott van fent nyisd ki a szemed és látni fogok a többi meg nem tartozik se rád se senkire.

Felcsapsz egy pszichológia tankönyvet és ott a bizonyíték az ilyen fajta viselkedésre és okaira.Annál nagyobb tény nem kell

febr. 16. 21:04
 25/27 A kérdező kommentje:
Előtted szóló nagy igazságot mondott hiába pontozod le
febr. 16. 21:05
 26/27 anonim ***** válasza:

"A konkrét kérdés ott van fent nyisd ki a szemed és látni fogok "

Nincs konkrét jogi eset kifejtése, csak "társkeresés".


"Hidd ez ezt nem lehetett volna, hadd tudjam már jobbab ha lehetett volna úgy csinálom eleve én is úgy akartam de nem volt lehetséges."

Akkor meg ott a szakfórum, ahol van szakember keresésére lehetőség - ha már publikusan nem akarsz/tudsz konkrét kérdést feltenni.


"elcsapsz egy pszichológia tankönyvet és ott a bizonyíték az ilyen fajta viselkedésre "

Ezzel csak az érvelési hibák tömegét növeled.

febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Jólvan akkor hajtogasd ezt a társkeresés hülyeséget ha sokáig mondogatod tuti elhiszed majd te is.

Közöd nincs hozzá azért nincs kifejtve.

Konkrét kérdés viszont ott van.

De nem tudtam, hogy létezik ilyen szakfórum amíg nem linkelted.Hányszor írjam már le, hogy nem úgy születik az ember, hogy ezekről a szakfórumokról tud?ezen mit nem lehet érteni?

Ez az érvelés pontosan a leghelytállóbb volt ami ide kellett.Lehet hogy fáj az igazság, de amikor már más is írja, hogy nem normális amit csinálsz el kéne gondolkozni.

febr. 16. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!