Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Németországban lehet igényelni...

Németországban lehet igényelni valami szociális segélyt, ha még nincsen állásom és szexuális zaklatás, megfélemlítés, bántalmazás és gyilkosság elöl menekülök?

Figyelt kérdés
febr. 6. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem
febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom eldönteni hogy az üldözési mániás vagy a hajléktalanfétises idióta vagy. Melyik?
febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekem írták, hogy amíg nem találok semmit, jogosult vagyok szociális segélyre, mint mindenki az országban, migránsok, állampolgárok stb. De mit is vártam ilyen észlényektől itt.


2. Szerintem egy elmebeteg troll, akinek ez a szórakozása, higy minden kérdés alá beírja ezt.

febr. 6. 11:15
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól értem most szeretnél kimenni? Ha így van akkor nem
febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Német oldalakon nen ezt írják, de mindegy. Nyilván nem erre akarok alapozni.
febr. 6. 12:47
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel írtad a migránsokat ők más tészta illetve 2024januártól ők is csak 36 hónap után kapnak(eddig 18 hónap volt)valamilyen segélyt utalvány formában

De te mivel Uniós országból mész azt hiszem hogy 5 év ott éles után lehetsz rá jogosult

(ezt nem tudom hogy változott e)

Éppen amiatt hogy ne menjenek ki az emberek csak a segélyért

febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Persze,kimész semmit sem csinálni,előadod a leírtakat és már tolják is a lét.Te szedsz valamit?
febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem a segélyre, hanem míg nem találok állást, addig azt mondták jogosult lennél rá. 400 Euró Németországban havonta semmi. Nekem ezt tanácsolták, hogy próbáljam meg ezt igényelni.
febr. 6. 14:15
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolj bele hogy a Német állam csak úgy osztogat mindenkinek 400€-t? értem hogy nem a segélyért mennél de na..

Nem tudom ki mondta neked ezt neked de szerintem téved

febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm, aki kint él. Hogy szökjek ki és erre jogosult leszek (mint minden EU állampolgár szociális alapon)és utána pár hét alatt simán találok valamit, de abban is segítenek. Bár nem hiszem, hogy én menekültnek minősülnék, a körülményeimet ott meg nem tudom bizonyítani. Másrészt ilyen menekült szállóra sem mennék, akkor inkább keresek biztos helyet itthonról. Nem is alapoznék erre.


Egyébként sok millió ukránnak és még több millió menekültnek igen is fizet. Ennyire "hülye".

febr. 6. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!