Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Németországban lehet igényelni...

Németországban lehet igényelni valami szociális segélyt, ha még nincsen állásom és szexuális zaklatás, megfélemlítés, bántalmazás és gyilkosság elöl menekülök?

Figyelt kérdés
febr. 6. 10:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A 6os válaszomban már írtam hogy uniós tagállamokból érkezőknek ez nem jár csak akkor X éve kint vagy de a neten is rá tudsz keresni lehet hogy volt ilyen szociális alapon járó valami amiről az ismerősöd beszél de ott is változnak a törvények
febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már majdnem pontosan így feltetted egyszer, és már akkor is megmondtuk, hogy a súlyos üldözési mániádat kezeltesd inkább, mert a válaszaid alapján egyértelműen valami mentális problémád van.
febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Már van kinn ismerősöd? Az előző kérdésedben még tök egyedül menekültél volna, és abban kértél segítséget, hogy szökhetsz meg otthonról.

Már ott is elég egyértelműen látszott, hogy mentális zavarokkal küszködsz - vagy fétises vagy.

febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem tettem ki mégcsak hasonló kérdést sem korábban.
febr. 7. 13:34
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha te mondod, akkor biztos az vagyok.
febr. 7. 13:35
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz, kérdező, hogy összekevernek mással, itt a gyakorin egy népszokás, hogy azt hiszik, pár ember írja ki az összes kérdést...

Amúgy én se hiszem, hogy a németek ennyire bőkezűek lennének, mert akkor mindenki hozzájuk menne élősködni.

Régen volt egy barátom. Ő rá akart beszélni, hogy menjek ki Németországba, mert ott az EU-ból érkezőket a német állam ingyen eltartja, ha vagyontalanok. Mondtam neki, hogy én ezt nem hiszem el, ilyen nincs. Másrészt nem vagyok vagyontalan se. Erre azt javasolta, hogy írassam a rokonaimra a vagyonomat és úgy menjek ki. Közöltem vele, hogy nem vagyok a saját magam ellensége. Másrészt nem lenne pofám odamenni élősködni. Az volt az érzésem, hogy burkoltan rosszindulatú volt velem, azt akarta, hogy forgassam ki saját magam a vagyonomból, aztán essek pofára, hogy odakint nem fognak az EU-s két szép szememért ingyen eltartani. Szerintem irigy volt. Mit gondolsz, kérdező?

Amúgy menedékjogot csak háborús területről érkezőnek adnak, politikai menekült meg nem lehet EU-tagállamból érkező, mert elvileg az EU demokratikus államok közössége (azért írom, hogy elvileg, mert viktátor állama már csak papíron az).

febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!