Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi az a Szent Donát Intézmény?

Mi az a Szent Donát Intézmény?

Figyelt kérdés

Amerikai állampolgárságot szeretnék, feltettem GyakoriKérdésekre a kérdésemet ezzel kapcsolatban és ez a válasz érkezett:

"A Szent Donát címe:

8100 Várpalota Honvéd u 2-3

Kicsit beszélgetni kell, meg ilyesmi, hogy megértsék, miért is szeretnél, és komolyak-e meg tisztességesek-e a szándékaid, de ezzel lerövidíted a dolgot, szóval megéri.

Az, hogy kórházként van feltűntetve, ne tévesszen meg, különben boldog-boldogtalan ide menne, hogy soron kívül intézzék az áhított állampolgárságot, és nem lehetne a rászorulóknak valóban soron kívül adni. Elvégre tényleg jogos, hogy megválogatják, kinek adnak állampolgárságot."

Ezt most komolyan lehet venni? Én először nem vettem komolyan de aztán ugyanez a felhasználó másik kérdésem alá is írt, hogy keressem fel őket USA állampolgárságért. Most akkor ez így mi akar lenni? Az internet azt írja, hogy ez valami fekvőbeteg intézmény. Miért kórházban adnak állampolgárságot? Vagy ez valami vicc akar lenni?



febr. 8. 19:06
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Ez tuti nem komoly, ilyet komoly nemzetek legalábbis nem csinálnak.
febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!