Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van valamilyen következménye...

Van valamilyen következménye felsőoktatási intézményben a tanár diák kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Az egyetemek nagyok, sok a diák.Nem olyan "családiasak", mint a gimnáziumok.


Egyáltalán, figyeli ezt valaki,hogy az oktatók és a diákok között mennyire mélyreható a viszony?



Nekem úgy tűnik, mintha kvázi senkit nem érdekelne az ilyesmi.Elvégre, felnőttekről van szó.


febr. 24. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Felnőttek, de függőségi viszonyban, ezért nem etikus addig, amíg tanítja az illető a hallgatót.
febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.


És mivel bizonyítják,hogy akkor is volt már kapcsolat, mielőtt abszolválásra került a tárgy?

febr. 24. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én dg tam a tanárt
febr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Van valamilyen következménye"


Röviden: Nincs

febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 valaki : ***** válasza:

Etikai kódex van, ami ezt elítéli. De ennyi. Nekem szinte az összes 40-50 közötti férfi tanárom 30 körüli egykori hallgatóival volt együtt évek óta, le se tagadják. Volt olyan is, mikor két tanár együtt volt, és a pasi megcsalta a nőt egy hallgatóval. Ez 2x is :D

Azonkívül, hogy kinevettük a vén kujonokat, nem volt semmi belőle. Csak akkor ügy, ha a tanár a lány akarata ellenére közeledik (ilyen is volt, amúgy abból se lett ügy :D )

márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!