Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tanár-diák kapcsolat működhet,...

Tanár-diák kapcsolat működhet, vagy milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
A tesitanárommal kavartam, és én szeretném ha folytatódna. Már nagykorú vagyok (18) és elvileg bárki beleegyezése nélkül azt teszek, amit akarok. Volt szó róla, hogy elhagyná a családját és új életet kezdene velem. Sajnos kiderült a ,,viszony" és azóta nem láttam. Van rá esély, hogy ez így működhet tovább? Az se zavar ha a többiek kinéznek, a szerelmemért bármit elviselek <3

2019. jan. 11. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
A kötelező minimum az kellene legyen, hogy többet nem engedik diákok közelébe az ország egyetlen iskolájában sem.
2019. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Volt szó róla, hogy elhagyná a családját és új életet kezdene velem. - Kiderült a ,,viszony" és azóta nem láttam.


Egy 1-től 10-ig skálán mennyire vagy hülye?

2019. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked szerelmed, neki egy tini luk voltál.
2019. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Tesitanárnak kellett volna mennem.
2019. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem működik, te is látod. Nem akar veled találkozni. Itt a vége, fuss el véle...
2019. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ugye nem vagy terhes? Nem lenne jó, ha sokasodnátok, így is van elég baj az országban...
2019. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Alapból az iskolába se jön be, lehet, hogy az igazgató mondott neki valamit. Sajnos nem tudom a számát, nem tudok vele kapcsolatba lépni, hogy akkor most mi lesz :'(


#1-es, van valamilyen törvény, ami ezt előírja?

2019. jan. 11. 23:54
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
na ja de gondolom van facebookja, vagy neked 100% hogy van... ha annyira érdekelné mi van veled akkor már rád írt volna.. ha pedig nincs fbje, akkor regisztrált volna egyet... nagy ívben szarik rád, a puncikád kellett neki meg a kaland, nem a személyed
2019. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Meg kapta a fejmosást, talán felfüggesztette, kirúgta a suli.

Feleség is biztos intézett balhét.

Na és te csak egy friss, fiatal luk voltál. Az csak álom részedről, hogy valami komolyat akar veled.

Valószinű, a párjával próbálja elrendezni a dolgot, már ha a párja kapható rá.

2019. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Már nagykorú vagyok (18) és elvileg bárki beleegyezése nélkül azt teszek, amit akarok.

...

van valamilyen törvény, ami ezt előírja?"

Nagykorú létedre tudhatnád, hogy a törvényeknek például a Magyar közlönyben lehet utánanézni, nem a gyk-n, és mivel azt teszel, amit akarsz, akár utána is nézhetnél, hogy milyen törvények szabályozzák egy tanár életét. Egyébként meg máskor a kavarás előtt nézz utána a lehetséges következményeknek, ne utólag.

2019. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!