Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen esetben mit kéne tenni?...

Ilyen esetben mit kéne tenni? Kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés

Nem írom le, hogy hány éves vagyok, az a lényeg, hogy voltunk osztálykiránduláson és egy ifjúsági szállóban volt a szállás. Esténként közös zuhanyzóban kellett zuhanyozni és volt egy felsőbb éves aki azzal szórakozott, hogy néha valaki mögé oda állt és oda tolta a nemi szervét és azzal erőteljesen meglökte és közben ilyen ordító "aaaaa" hangot adott ki, nagyon viccesnek találta. A haverjai meg röhögtek is rajta.

Egyik nap kiléptem a zuhanyzóból és akkor is ott voltak és ahogy oda akartam menni a ruhámhoz, ahogy lehajoltam oda is jött. Vizes voltam és ahogy meglökött éreztem hogy az egész hirtelen felnyomódik. Korábban valamivel felizgatta magát. Szóval az egész kemény szervét hirtelen felnyomta és utána elkezdett kiabálni hogy fujj így meg úgy de nekem nagyon fájt.

Nyilván nem mondtam el itthon, de mit lehet most csinálni? Kihez kéne fordulnom?


márc. 3. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Megerőszakoltak és azon gondolkodsz kinek kellene szólni? Rendőrség.
márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Andersen meséi 😂
márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ez a "Ki tud kitalálni nagyobb kamut?" verseny egyik pályázata? Mert még annak is nagyon gyenge. Egy segglyuk izomzatán nem lehet átjutni, ha nincs megtámasztva a gazdája, maximum fellök. Szánalmas vagy, ha ilyeneken fantáziálsz a szabad idődben.
márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Újabb fake történet valami unatkozó agyatlan meleg kisfiútól.. 🐑🤡🤦
márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!