Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » UK-ból rendeltem egy csomagot...

UK-ból rendeltem egy csomagot de nem érkezett meg. Írtam nekik és a válasz, hogy elveszett. Pénzt (180e Ft) nem fizetik vissza. Fogyasztóvédelemhez forduljak? Tanács?

Figyelt kérdés
márc. 7. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Tanács: ne fizess előre legközelebb.
márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy külön ezzel foglalkozó hivatal nem tudom mi a neve, google!
márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Annál a cégnél reklamálhatsz akin keresztül megvetted,gondolom nem ebay vagy amazon, hogy sikerült?
márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elveszett, akkor annak a cégnek kell reklamálnia a postánál vagy futárcégnél, akinél feladta. Ha nem kamu az egész és csak a pénzed nyelték be.
márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3/3 sajnos ők annyit írnak, hogy a futár cég a hibás, és ellenük nem tudnak semmi hivatali ügyet indítani, mert nem vásároltam meg az "insurance-", biztosítást a csomagra. De kérdem én, aki nem vásárol ilyet egy termékre, annak ha ellopják / nem szállítják ki, nem tartoznak semmi felelősséggel? Ergo mindenre biztosítást kell vásárolni? Akkor ez miért opcionális, miért nem kötelező, bekalkulált a végösszegbe esetleg...

Valakinek van tanácsa?

márc. 7. 13:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen se tedd közzé, melyik oldal ez...
márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem valami átverős oldal, ahol eleve ez a cél, hogy fizess, de nem kapsz semmit??

180 ezret én tuti nem fizetnék előre, csak olyan helyen, ami teljesen megbízható és van is vele személyes tapasztalatom, hogy minden jól működik.

márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Mivel fizettél?
márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Vagy valami fake oldalon vásároltál vagy a kérdés kamu


Amúgy ilyen esetben chargeback segít, ha bank kártyával fizettél

márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés.

Erről az oldalról rendeltem 2db hőcserélőt: [link]


De nem ők vétettek hibát hanem a csomagküldő cég, ami elég ismert, szintén nem kamu: UPS: [link]

márc. 7. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!